Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem semmi nem megy, nem...

Úgy érzem semmi nem megy, nem vagyok jó semmire, mások dicséretétől is csak bűntudatom lesz (? )

Figyelt kérdés

Hullámzó a hangulatom néha úgy érzem egész jól állok, de többségében csak azt hogy semmihez nem értek, mások minden sokkal jobbak, sokkal többet látnak bennem, mint ami valójában van.


Nincs tized akkor tudásom, mint szeretném. Mindig próbálok minőségi munkát készíteni, ezért nagyon lasson haladok. Mások mindent pikk-pakk összedobnak.

És nem érzem, hogy elég jót sikerült volna csinálnom, ha megdicsérik, az is olyan rossz, nem érzem hogy megérdemelném.


Más is van így? :/


2019. jún. 6. 01:59
 1/2 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

persze, sokan vagyunk önbizalomhányosak, plusz ez is közrejátszik:


[link]

2019. jún. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is rossz érzés mikor valami olyan dolgomat dicsérik meg amiről tudom hogy jobbat is kihozhattam volna belőle.
2019. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!