Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rettenetes bűntudatom van egy...

Rettenetes bűntudatom van egy régebbi dolog miatt. Hogy lehetne ezt elfelejteni?

Figyelt kérdés

Szóval kezdeném ott, hogy borderline személyiségzavarom van, és körülbelül 11 éve vagyok pánikbeteg.

A legrosszabb, körülbelül pont 1 éve kezdődött. Rettenetesen ki voltam lelkileg készülve,

mind erre rárakott az hogy pocsék családom volt, és a suliban folyamatosan szekáltak a betegségem miatt.

Alkohol - és frontin függő lettem. Minden napom abból állt, hogy kiütöttem magam hogy ne gondolkodjak semmin.

A nyugtató meg a pia hatására pedig elkezdtem magam nagyon durván vagdosni, előtte sose csináltam ilyesmit.

A vállamtól egészen a derekamig tele van mindenem a nyomokkal. Próbálnám el tüntetni őket tetoválással,

de még mindig akkorák a sebek, hogy ez nem lehetséges. Most meg itt a jó idő, és nem fogok tudni kimozdulni az utcára, hiszen nem vehetek fel pólót, még itthon se, hisz nem tudják a szüleim hogy ilyet csináltam.

Szóval a lényeg..

Ugyancsak alkohol és nyugtató hatása alatt hívtam magamhoz egy prostit.

Teljesen biztos voltam abban hogy öngyilkos leszek napokon belül, ezért azt akartam, hogy ne haljak meg úgy, szűzen.

Szörnyű volt az egész, teljesen be voltam állva, borzalmas volt.. A mai napig nem tudom ezt feldogozni,

mekkora baromságot csináltam, és hogy lehettem ennyire hülye. Normál állapotba soha nem fordulnék prostihoz.

Valahogy ezt az egészet hogy lehetne elfelejteni? Feldolgozni?

Köszönöm a válaszokat.

19f


2017. márc. 21. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy ezt nem veszik észre a szülők? Nyilván látták milyen állapotban voltál, szóval nem fognak meglepődni a hegeken. Rengeteg más ember is mászkál hegekkel, szóval nem hinném, hogy az utcán is belédkötnének emiatt, ha egyébként látják rajtad, hogy normális vagy, jól érzed magad. Az meg, hoyg az első beállva volt egy prostival szintén csak a te dolgod.. hidd el néha párkapcsolatban is vacak nagyon az első. ne ez alapján ítélkezz. Ne úgy állj hozzá hogy itt bármi feldolgozandó van. Volt egy rossz időszakod, de már elmúlt, itt az ideje, hogy élj.
2017. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen észrevették, a hegekre írtam hogy nem tudnak róla. Azt azóta titkolom.
2017. márc. 21. 20:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valahol érthető, hogy nem akartál szűzen meghalni. Akkor, abban az állapotodban kitaláltál rá egy megoldást, ami akkor jónak tűnt. Nem kell ezen ennyit rágódni, bocsáss meg magadnak. Nem követtél el semmi bűnt, nem ártottál vele senkinek. Vagy elkaptál valamit? Vagy csak amiatt érzed rosszul magad, mert hogy az első élményed emiatt rossz volt? Az első még párkapcsolatban, szerelmesen is lehetett volna borzalmas, higgy nekem, én párkapcsolatban vesztettem el, és olyan volt, hogy ha visszagondolok rá, még most is borsózik a hátam. Szóval lazulj le, nem volt ez olyan nagy valami, mint amilyennek érzed.
2017. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, az hogy egy prosti volt az aki elvette, és hogy borzalmas volt. Lehet tényleg én gondolom túl, csak engem ilyen elég szigorú keresztény módra neveltek, tilos volt minden, nem hogy prostit hívni.. Köszönöm a válaszaitokat, tényleg segítettek.
2017. márc. 21. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, így már értem ezt a bűntudat dolgot, eddig nem egészen volt világos. A bűntudat elég szörnyű dolgokat tud csinálni az emberrel, de te nem csináltál semmi rosszat. Ez nem olyasmi, ami miatt gyötörnöd kéne magad. Meg csak a jó emberekben szokott felmerülni, hogy vajon rosszat csináltam-e, aki sorra követi el a legnagyobb szemétségeket, azokba általában nincs egy szemernyi bűntudat se. Szeresd magadat, nincs veled semmi baj, csak rossz emberek közé születtél, de ez megint csak nem a te hibád.
2017. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

8 évesen diagnosztizálták nálad a pánikbetegséget? Kaptál akkor valami terápiát?

A prosti miatt ne aggódj. Rengeteg ember jár hozzájuk, olyanok is, akikről nem gondolnád.

2017. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Olvastad a Bibliát vagy olvasod?

ha igy megbántad az is nagyon jó!


ebben az életben ne feledd soha

nagyon fontos hogy bármikor mindent előlről el lehet kezdeni


Pál forulat , Pál forduló van a Bibliában is


meg sok bűnös ember is meg tud térni de igaz az

azt akarni is kell

Olvasni kell a Bibliát minden nap!!! meg kell térni mindenkinek


bűnbánatot kell tartani irja a Biblia is!!!

felejtsd el amit tettél és tovább ne tedd azt

most azon rágódni igen kell de csak azért hogy ne ismételd meg!

a vagdosást és minden rossz dolgot

hanem jó legyél csak !!!

2017. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pál fordulat , Pál forduló van a Bibliában


érdeklődj utánna

nézz utánna Pál is és még sokan attól hogy bűnösök voltak de megtértek!

és megtérnek napjainkban ez a legfontosabb

Imádkozni kell Jézushoz és a Jó Istenhez!!!

2017. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, engem a biblia, vallás, ezek már nem érdekelnek. A gyerekkoromat a vallás is tette tönkre, valamilyen szinten. Keresztény életmódot éltem gyerekként, soha nem csináltam semmi rosszat, soha nem káromkodtam, soha nem volt egy beírásom se a suliba, én voltam a legjobb gyerek az iskolában, se a tanárok, se a gyerekek nem értették, hogy mi van ezzel a gyerekkel, hogy nem csinál soha semmi rosszat, volt hogy kérleltek hogy káromkodjak már valamit mert sose hallottunk tőled ilyet. Sose bántottam senkit, sose kötekedtem senkivel, stb. Olyan szigorral voltam nevelve, hogy hogyha otthon kicsúszott volna a számon egy csúnya szó, és most nem kell ezalatt egetrengető dologra gondolni, csak például egy olyan szó hogy hülye, vagy barom, egyből verést kaptam volna, hisz egy keresztény ember nem beszél így. Isten még se adott nekem cserébe semmit, csak lelki, és testi betegségeket. Tudni illik, nem említettem a kérdésembe, de 2 évvel ezelőtt egy nagyon komoly, 10 órás műtéten estem át, és mai napig fájdalmaim vannak miatta. Úgyhogy lényegében én a fájdalom, és szenvedésen kívül semmit nem kaptam istentől. Aki meg úgyérzi segít neki, az szerintem egyszerűen csak placebo.
2017. márc. 24. 10:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Isten még se adott nekem cserébe semmit, csak lelki, és testi betegségeket. Tudni illik, nem említettem a kérdésembe, de 2 évvel ezelőtt egy nagyon komoly, 10 órás műtéten estem át, és mai napig fájdalmaim vannak miatta. Úgyhogy lényegében én a fájdalom, és szenvedésen kívül semmit nem kaptam istentől. Aki meg úgyérzi segít neki, az szerintem egyszerűen csak placebo.

------------


Ne haragudj de az a fontos

nem kell feladni

Jézust is kinozták , meg is halt még akkor sem adta fel


tehát mindent ki kell birni


majd jön a világ vége én tudom

és én nem adom fel soha


Isten ebben a Földi bűnös életben nem is akar semmit adni

hanem a Mennyországra kell felkészülni


kell a szegényeken segiteni

és Olvasd a Bibliát és térj meg

amilyen voltál az jobb volt

erre gondolj

2017. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!