Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor valami "nagy dolgot...

Amikor valami "nagy dolgot vártok" (legyen az például egy utazás, találkozás, vagy bármi, ami nagyon fontos nektek miért az utolsó nap és az utolsó órák telnek a leg lassabban?

Figyelt kérdés

Amikor már annyira vár valamit az ember, hogy szinte szó szerint fizikai fájdalmat érez.

Hogyan lehet "el érni gyorsabban teljen az idő?


2019. jún. 7. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell foglalni magad valami olyannal, amit élvezel és amiben el tudsz merülni. De még így sem sikerül maradéktalanul. Meg kell tanulni együtt élni ezzel, ez már csak ilyen, átérzem amúgy :)
2019. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak az a baj nem megy.

Szó szerint szenvedek.

És nem akarok senkit kiidegelni magam körül.

2019. jún. 7. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el futni egyet :)

Stresszoldó és időbe telik.

Ha ez nem lehetséges, próbálj meg olvasni.

De egyébként én is átérzem, meg a fordítottját is. Nem akarsz nem vársz valamit és csak úgy száguld az esemény felé az idő.

2019. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

miért az utolsó nap és az utolsó órák telnek a leg lassabban?

"Mert az eredmény oly közeli.Ez mindig így van.A csatákban soha nem panaszkodtam,ha az ellenségem napokra elszökött előlem,csak akkor,ha percekre siklottak ki a kezeim közül.A szerelemben,mindig jobban hiányoltam az asszonyaimat,mielőtt láttam volna őket,mint amikor elhagytam az otthonom."


Hogyan lehet "el érni gyorsabban teljen az idő?

Már írták.Kösd le magad valami mással.A testmozgás szerintem is jó ötlet.

2019. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!