Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tényleg fontos vagyok neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fontos vagyok neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel lassan két hete beszélek. Minden nap beszéltünk, szinte minden nap hívásoztunk is, volt hogy 2-3 órákat. Nem találkoztunk még, és én nagyon nagyon szeretném megismerni őt, viszont attól félek ő nem tervez velem semmit a jövőben (pl. Nem tudja megmondani mikor fogunk tudni találkozni, többször van hogy nem ír vissza stb). De nagyon mondja hogy fontos vagyok neki, hogy más vagyok és hogy ha rajta múlik akkor úgyis sokáig beszélünk még. Szerintetek tényleg fontos vagyok vagy csak mondja? Ha viszont nem vagyok neki fontos akkor minek beszélget velem?

2018. nov. 6. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:

A 2 heti ismeretség még annyira friss, hogy ne vonj le messzemenő következtetést! Lehet, hogy tényleg sok a dolga (nem ír vissza), de az is lehet, hogy az érzéseivel nincs tisztában, ezért kér időt. Ha te nagyon sürgeted, teljesen visszavonulhat. Ebből nem lesz így kapcsolat, mert nem derülhet ki, összeilletek-e?

Hagyj neki időt! Egy fiúnak fontos, hogy ő választhat (mi pedig tudjuk, hogy nem!)...

2018. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!