Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokat öregedtetek 19 és 24...

Sokat öregedtetek 19 és 24 éves korotok között?

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak 5 évet. Nem olyan nehéz kiszámolni :D
2019. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó ezt én is tudom
2019. jún. 8. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Öt év az bakfitty.
2019. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyökerestül változtam meg ebben az időszakban, értem, és tapasztaltam, kipróbáltam rengeteg mindent. hogy öregedtem e? Attól függ mire gondoslz? Más lett a bőröm? lettek e ősz hajszálaim? Fáj e a derekam?
2019. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem öregebb hanem felnőttesebb lettem.

De ez természetes. Ilyenkor az ember teljesen felnőtt de nagyon fiatal.

24/N

2019. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én annyira nem tartom bakfittynek. Annyi minden történt velem, megváltozott az életem, az ízlésem, valamennyire másképpen is gondolkozom, máshogy is fogalmazok, beszélek. Sok jó és rossz élménnyel is gazdagodtam, míg 19-től elértem a level24-et.


Az arcom amúgy nem változott, fiatalos még mindig :D Túlságosan is.


Lehet nevetségesen fog hangzani a 30+-os korosztály számára, de én érzem, hogy pár éve már átléptem a 20-at és lassan a 25-öt is átfogom. Annak is fogom érezni a "súlyát". Engem amúgy nagyon arcon csapott, mikor betöltöttem a 24-et. Az volt az érzésem, hogy "te jóég, már 24 év eltelt?" Azóta elkezdett zavarni az idő múlása. Lehet azért, mert nem vagyok jó helyen...

2019. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem is és még mindig nincs barátnő
2019. jún. 8. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!