Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tesz semmit a...

Miért nem tesz semmit a barátom az életével?

Figyelt kérdés
Már majdnem 2 éve együtt vagyok egy fiúval, akinek nem sikerült az egyetemi felvételije tavaly. Az után nem tette le újra az érettségit javítás, hogy kijavítsa, viszont munkát keresett, jelentkezett is, de mindegyik próbálkozása sikertelennek bizonyult. Már több mint 1 éve otthon van és nem csinál semmit. Próbálom egy kicsit megzaklatni, hogy jó lenne ha csinálna is valamit. A többiek a volt osztályából már dolgoznak, meg felsőoktatási intézményekben helyezkedtek el. Tudom, hogy nem kéne ezzel piszkálnom, csak olyan rossz, hogy mindenki nekem mondja, hogy miért nem csinál semmit, meg vegyem rá. Sokat beszélgettem vele ebben a témában, de egyszerűen nem hallgat se rám se a családjára. Sokszor hibásnak érzem magam, mert lehet miattam nem tesz semmit, mert vele vagyok. Nem tudom már mihez kéne folyamodnom, ha van ötletetek nyugodtan írjatok. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. jún. 10. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ma csak az nem dolgozik aki nem akar, most például a Balatonnál rengeteg állás van a nyárra. Nem lehet, hogy túl válogatós? Sajnos te nem tudsz sok mindemt tenni, ő ilyen. Így viszont családotok se lesz, ha neked ilyen elképzeléseid vannak lehet el kéne gondolkozni, hogy van-e értelme folytatni.
2019. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Lusta. A szülei helyében jól se&&be rúgnám, hogy ha ott akar lakni akkor valamit tevékenykedjen.
2019. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak az nem dolgozik aki nem akar. :) Állandóan azt olvasom, hogy munkaerőhiány van. Ahogy az egyes írja, most pl a Balatonnál. :)

Amúgy szerinted a barátod miért nem tudott elhelyezkedni?

2019. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!