Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valaki van meg...

Mit tegyek? Valaki van meg rajtam kivul ilyen helyzetben? Negativ kommentekre nem vagyok kivancsi viszont ha valaki tud jot mondani annak nagyon orulnek.

Figyelt kérdés
Az egesz eletem egy nagy nulla. Ha valamit akarok akkor azt nagyon es rengeteg dolgot egyszerre. De sose valositom meg kb csak gondolok ra meg tudom,hogy kellene. Es ezert utalom magam. Fuu nagyon...es egyszeruen nem tudok mit csinalni. Beszeljunk egy szimpla futasrol pl.fejbe eltervezem meg azt is milyen ruhaba megyek,hova,mikor. Es nem egyszeruen nem. Jobb az agyban fekudni egesz nap mint csinalni valamit magamtol. Fuj undorodok magamtol.
2019. jún. 10. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Magadra vess, ezen egyedül te tudsz változtatni. Bizony, ha valamit szeretnél erőt kell venned magadon. Ezt hívják lustaságnak, én is ilyen vagyok. Engem az ösztönöz, hogy gyűlölöm amikor magam miatt bűntudatom van és inkább megcsinálom amit kell/szeretnék, de nem akarok bűntudatot érezni. Szívesebben bánom meg azt, amit megtettem, mint azt ,amit nem. 17/L
2019. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést... Egy ideje megfogattam magamnak, hogy változtatni fogok és például az idei nyaramat hasznosan fogom eltölteni, tanulással, mert ősszel szeretnék letenni 2 nyelvvizsgát is. 18/L
2019. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez, de én depressziós vagyok papíron is és egyéb defekt, de az érdektelenség ebből fakad. Ne hagyd, hogy lustának nevezzenek, az egy kicsit más. Megvan az akaratod, hogy akarsz csinálni valamit, de valamiért visszakozol. Esetleg tartasz valamitől?

22/L

2019. jún. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Tanulj magadról. Tanulj arról, miért csinálod ezt. Nem vagy egyedül, sok embernek sincs fogalma arról, hogy lehet elérni azt amit kitalálnak, hogy mi az az önfegyelem, vagy önfejlesztés.
2019. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg a következő videót. [link]

Gondolkozz el a mondanivalóján és hogy mit akarsz kezdeni és elérni jelenlegi stílusoddal az életben.

2019. jún. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rengeteg motivacios videot neztem mar. De nem segit hiaba nezem. El is gondolkodtatt meg is konnyezem mint pl most ezt a videot. Es erzem,erzem a kesztetest. Merjek elni meg minden. De mit kellene csinalnom a szurke hetkoznapokban egyszeruen nem tudom...Hetvege mas,buli,baratok stb. De a hetkoznapok borzalmasak.

Iskolaba jarok meg 1evem van. Szakacsnak tanultam most ilyen "sima" erettsegin vagyok. Es borzaszto unalmas. Arra varok mar,hogy vegezzem el. Azt akkor mar szabadon mehetek,dolgozhatok,rengeteg lehetoseg. Ami most is itt van de meg nem hasznalhatom ki meg kell varnom ezt az egy evet de nem tudom,hogy birom ki.

2019. jún. 11. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!