Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ezzel a karakterrel...

Miért ezzel a karakterrel vert meg a sors?

Figyelt kérdés
Az köztudott, hogy a karakterünk 3 éves korra alakul ki, nos én egy született szerencsétlen vagyok, aki a szó szoros értelmében mulya, életképtelen férfi létemre félek mindentől, olyan béna vagyok hogy egy csomó csaj kezdeményezett nálam de nem tudtam ezzel sem mit kezdeni. Ugye a pszichológia szerint a karakter nem változik...

2019. jún. 12. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg életünk végéig változunk. Én is tök béna voltam a csajozáshoz 20 éves koromig, utána meg minden hétvégén másik nővel voltam. Volt kb. 10 komoly kapcsolatom és párszáz alkalmi.
2019. jún. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a belső tulajdonságok változnak, változhatnak. A személyiség élet végéig változik, tanul...
2019. jún. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor én személyiség zavaros vagyok
2019. jún. 12. 07:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál változtatni magadon, ha elfelejtenéd végre ezt a sz.rságot, hogy igenis tehetetlen vagy. Nem vagy az.
2019. jún. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

"Az köztudott, hogy a karakterünk 3 éves korra alakul ki"


ENNEK ELLENÉRE ez a köztudás nem igaz!

Az ember alapvetöen tud változni akár 30-40 évesen is, ha Ö MAGA akarja!

NE nök lapja meg hasonlókból szedj "pszichológiai" ismereteket, mert ezek nagy része hamis, nincs köze a valósághoz!


SOkkal értelmesebb, ha egyrészt keresel egy jó pszichológust, másrészt meg elkezded magad fejleszteni pozitív irányba!

2019. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hát akkor én személyiség zavaros vagyok"


Fogalmad sincs, mint jelent a személyiségzavar!

A kérdésed alapján inkább tudtalan vagy, kezdj el infókat gyüjteni, de tudományos oldalakról, ne bulvárlapokból meg hasonló szenzációhajhász forrásokból.

2019. jún. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Holtáig tanul az ember, ennek a folyamatnak csak akkor lesz vége ha meghalsz.

Szerintem itt az akarattal meg a felfogással lehet némi baj HA csak tényleg azzal van gond amit leírtál.

Ha folyamatosan sujkolod magad hogy szerencsétlen vagy és tehetetlen, akkor semmi nem fog változni, de ha azt mondod, hogy "igenis értékes vagyok és minden nap odateszem magam", és ezt el is hiszed (és persze így is éled a mindennapjaid) nem pedig csak kimondod, akkor várható pozitív változás.😊

2019. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!