Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni annak érdekébe...

Mit lehet tenni annak érdekében, hogy ne veszítsünk el valakit? Hogy újra összehozzon vele a sors?

Figyelt kérdés

Én egyértelműen vele akarom leélni az életemet, ő pedig nem ennyire biztos benne. Így kérésére szétváltunk, de nyitva hagytuk a kaput, hogy egyszer folytathatjuk.


Arra gondoltam, hogy most hagyom lenyugodni a dolgokat, aztán pár hónap múlva felkeresem, hogy hogyan érez, mire vágyik.


2018. nov. 7. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagynod kell. Aki érez irántad, az biztos az èrzéseibe, nem kell neki gondolkodási idő. Keresd tovább a jelölteket, aztán majd rátalálsz a megfelelőre.
2018. nov. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nagy többségében így igaz, ahogy az első írja!


Bár én máshogy jöttem össze a párommal, először akkor kezdett el udvarolni amikor még általánosba jártunk, engem akkor nem érdekelt... Kb. 10-12 évvel később találkoztunk újra, majdnem 2 éve együtt vagyunk :)

Igaz, hogy az első próbálkozások nagyon fiatalon történtek, még komolytalannak mondható.


Az exemmel viszont így éreztem, bizonytalan voltam az érzéseimben, csak azért jöttem vele össze, mert borzalmasan nyomult, gondoltam adok neki egy esélyt. Szép emlékeink ugyan vannak, de abból a szempontból nézve hogy erőszakosan szerzett meg, hiba volt neki engednem. Mentálisan beteg ember volt...


De olyan is van, a sors gonosz fintora, hogy az az ember, akivel le akarom élni az életem, mert jó ember, családcentrikus, a tenyerén hordoz, megbízható stb... Szóval akivel tényleg össze lehet jönni nagyon hosszú távra túl korán jön... Amikor még nem vagyok készen rá, mert még élni akarok, élvezni az életet, ismerkedni, kipróbálni dolgokat. Ilyenkor - ha a másik fél is benne van - van esély újrakezdésre mindezek után.


Szóval ezt a sok példát azért hoztam, hogy megmutassam, mindenre van esély. De ezek miatt nem érdemes várnod és csorgatni a nyálad a szobádban ülve. Te is ismerkedj, engedd el, aztán ha úgy alakul, megpróbáljátok újra. Ha meg nem, akkor felesleges erőltetni, (és szerintem készülj fel rá, mert ahogy az első is írta, ezeknek többnyire szakítás a vége).

2018. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!