Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek mit vegyek a barátom húgának a ballagására?

Ajándékot mindenképp szeretnék adni, de ilyen nyaklánc,vagy ilyesmi szerintem felejtős,hiszen azt a közvetlen közeli családtagoktól szoktak kapni ballagásra az emberek. Szeretném ha írnátok ötleteket, mert semmi ötletem nincs.

A lány amúgy 14 éves, és nyolcadik osztályból ballag. Előre is köszönöm szépen!😊

jún. 13. 09:42  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet, hogy sablonos, de vigyél egy csokor virágot meg ilyenkor még ezeket az "iskolás" plüssöket (plüss úgy felöltöztetve mint egy ballagó, általában bagoly, medve) szokták adni.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 13. 10:32 Privát üzenet
vibrátor

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 13. 10:36 Privát üzenet
Csokor virág, bőven elég, a gesztus számít.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 14. 22:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki megtudná mondani mi dosa fanny hugának mi az instagram neve?
Miért kellet a volt osztálytársam húgának, átvenni a báttya régi irritáló viselkedését?
Az anyám hugának a lánya nekem kim?
Hogyan irjam meg a legjobb barátnőmnek hogy mégis megyek a ballagására?
Mit vegyek a barátom húgának az általános iskolás ballagására?
Gáz, ha a barátom húgának a ballagására nem veszek ajándékot, és virágot sem viszek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!