Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok, titeket támadtak meg...

Csajok, titeket támadtak meg este az utcán, vagy zaklattak már?

Figyelt kérdés
Veletek történt már ilyen eset? Ha igen, hogyan védtétek magatokat? Milyen önvédelmi módszert tudnátok ajánlani?

2019. jún. 13. 13:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyszer a buszon odanyomkodta egy férfi a farkát a karomnak, aztán felálltam, arrébb mentem, de követett, és tovább nyomkodta magát. Senki sem segített, fiatal voltam, 15-16.
2021. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
17-8 évesen velem nagyjából egykorú srác követett, kiabált. Egy kisüveg ásványvíz volt nálam, azzal locsoltam szembe. Pár másodpercre megdöbbent, én közben futottam, ahogy csak bírtam. Azóta is mindig sportcipőben megyek, ha tudom, hogy éjjel megyek haza és víz is van. Az a pár pillanat, amit nyersz, amíg törli a szemét, elég lehet. Én nem kezdek pofozkodni, ha nem ér még hozzám, az a végső eset lenne. (egyszer egy részeg haverom kezdett el taperolni, megfogtam a nyakát, mintha benne lennék a dologban, de a másik kezemmel felnyúltam az orrába. Ez irtó gusztustalan, viszont őt annyira megdöbbentette, hogy azonnal elégedett és oda kapott, nyilván fájt is neki. Másnap aztán elmondtam a magamét). Ha előfölényben van a támadó, meg kell lepni. Tudok olyat, aki elkezdett artikulálatlanul üvölteni mint egy tébolyodott és úgy menekült meg pl.
2021. dec. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!