Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Introvertáltként arra képes...

Introvertáltként arra képes vagyok, hogy leéljem az életem egyedül ingerek, élmények nélkül?

Figyelt kérdés

2019. jún. 14. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Miert tennel ekkora ostobasagot?? Csak egyszer elsz😂😂😂
2019. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én képes vagyok rá. Most van 1 éve,talán több. Semmi kedvem emberek között lenni.
2019. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Én simán képes lennék rá. Most már úgy vagyok vele, hogy egyáltalán nincs szükségem barátokra sem. Szerintem nem is lenne olyan ember, akit egy-két óránál tovább el bírnék viselni magam körül. Szeretek sokat egyedül lenni és szerencsére ezt a családom is tiszteletben tartja.
2019. jún. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, képes lehetsz. Más kérdés, hogy érdemes-e. Én szintén introventáltként gondolkodom egy másfajta megoldásban, ahol nem leszek rákényszerülve, hogy emberek közé menjek.
2019. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye te sem tudod mit jelent az introvertáltság?!


Élményeket nem csak társaságban lehet szerezni pl.

2019. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán.
2019. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki egyedül, ingerek, élmények nélkül vegetál, az már meghalt, csak még nem temették el.
2019. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges.
2019. jún. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*Meg ha úgy érzed, ezt érzed most jónak...

Akkor szal tehát tényleg simán; aztán majd lehet később válrozik a véleményed; lehet, hogy nem , de próbáld meg, ha most ezt érzed jónak.

Egyébként tuti vannak hozzádhasonló introvertáltak is; akik csak nem nyilnak meg akárkinek; tehát te pl szerintem egy másik introvertálttal tök jót tudnál beszélgetni, tök jól megértenétek 1mást.

2019. jún. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*hasonló érdeklődési kör, meg világkép, szemléletmód stb
2019. jún. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!