Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az ciki ha láttak...

Szerintetek az ciki ha láttak az utcán tangába?

Figyelt kérdés
Épp száltam fel a buszra és hirtelen rosszul lettem és elájultam,szoknya volt rajtam és az egész mindenem kilátszodott mert felcsuszott ahogy levittek a buszrol...annyira zavar ez most hogy az egész buszon lévők látták hogy tanga van rajtam... vagy is leginkább az zavar h bugyiba láttak egy csomoan.
2019. jún. 14. 10:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
És ismerősök is láttak, vagy csak idegenek? Jóérzésű ember ilyenkor inkább sajnálja az illetőt, és ebből a szempontból is együttérez, hogy ő sem szeretné, ha alsóneműben látnák, mert balesetnél, rosszullétnél mással is előfordulhat hasonló. Újraélesztésnél pl. az egész felsőtest látszik. Kórházban sok helyen mások előtt kell ágytálat használni. Stb.
2019. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly edzésről mentem haza hót fáradtan, laza térdig érő szoknya volt rajtam. Térd magasságból vállra kaptam a táskám és baktattam haza. Már megtettem vagy 150 métert egy négysávos út mellett nagy forgalomban, mikor férfi kuncogást hallottam a hátam mögül. Akkor vettem észre, hogy ahogy felkaptam a táskát felrántottam vele a szoknyát és kivolt a fél fenekem. Ez a ciki, nem az hogy elájulsz és sajnos így jön ki a lépés.
2019. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen,voltak ismerösök is. A legszomorubb az hogyha a régi osztálytársam nem jön oda hogy segítsen és hogy levigyen a buszrol akkor feküdhettem volna ott a földön ameddig magamhoz nem térek... és tudom nem kéne hogy cikinek érezzem a dolgot de nekem eléggé az volt sajnos,főleg hogy szégyenlős vagyok :/
2019. jún. 14. 13:10
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

#9:

Mi a frásztól egyértelmű? Még mindig nem írta le, melyik nemhez tartozik. 😀

2019. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne ciki, ha nem lett volna rajtad bugyi :D
2019. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Írtam hogy felcsuszott a szoknyám és kilátszódott a tangám...akkor nem egyértelmű hogy lány vagyok?! :/
2019. jún. 14. 14:50
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

Tudod vicc volt...

Nem ciki, max szexi voltál

2019. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsit cikinek érezném utólag, igazából szerintem senki sem szeretné, hogy ájultan, tangabugyiban lássa egy busznyi ember... Én próbálnék arra gondolni, hogy ez már megtörtént, változtatni nem tudok rajta, azzal meg csak ártok magamnak, hogy még tépelődök is ezen.
2019. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!