Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg szégyen/ciki ha egy...

Tényleg szégyen/ciki ha egy férfi takarít?

Figyelt kérdés
17/F takarítani szoktam, szeretem ha rend van körülöttem de megszoktam azt kapni hogy hagyjad had csinálja nőnek készül

2019. máj. 1. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a szégyen, ha valaki 2019-ben még mindig a középkorban ragadt és komolyan gondolja az efféle baromságokat.
2019. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valaki olyan mondja neked, akit ki van szolgálva és más takarít helyette???
2019. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ja nem azért kérdem mert hogy elgondolkoztatott volna mert tudom hogy helyes hogy takarítok csak szimplán kíváncsiságból
2019. máj. 1. 17:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

40-es férfi vagyok,egyedül élek,ha ciki ha nem én takarítom a házamat,egyrészt mert nincs más aki megcsinálja,másrészt szeretem a rendet,tisztaságot.

Szerintem az lenne ciki ha valaki netán bejönne hozzám és hegyben állna a mosatlan,tiszta por lenne minden.Tehát az idióta az aki a fenti megjegyzést tette.

2019. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Én 21 éves fiú vagyok és szeretek takarítani. Nincs probléma belőle. Igényes vagyok. Szeretem ha rend van a környezetemben és tisztaság. Ezt legegyszerűbben úgy érhetem el, ha teszek érte. Nem kell mindíg mindent a lányoktól várni. Nyílván ha lesz feleségem hivatalosan övé lesz a háztartás, de ez nem azt jelenti, hogy ő cipeljen a hátán mindent és az én cuccaim is ő pakolássza. Nem egy tehetetlen ágyban fekvő beteg vagyok akit ki kell szolgálni. Igenis szeretek főzőcskézni, sepregetni, törölgetni, mosogatni. Ha feleségem lesz se lesz ez másképp. Aki szerint meg szégyen az, hogy úgy viselkedsz, mint egy magatehetetlen személy az gondolkozzon el.
2019. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem. De régen sem volt divat "henyéltetni" a férfiakat. (amikor a mami mindent megcsinál helyette). A nagybátyáim ugyanúgy tudtak főzni-mosni-takarítani mint anyukám. Be kellett segíteni otthon a munkába, nem volt kivételezés. És tök jól jött ez képesség, mert mindegyiküknek hanyag feleség jutott.
2019. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még a mai napig vannak olyan társaságok, ahol macsóságnak számít, ha cselédnek használják a feleségeket. Nagybátyám 38 éves és büszke rá, hogy sohasem mosogatott.


Én férfi létemre ügyesebben, gyorsabban takarítok, mint a feleségem. Ettől még nem nőtt pncm.

2019. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha valami haverod ezzel cukkol, ne foglalkozz vele, mert nyilván hülyeség.
2019. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem az, szerintem hasznos dolog segíteni mind önmagának az embernek, mind a környezetének. Aki meg beszól, hagyd...
2019. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki. A fiamnál pl. mindig patinás rend van, örülök is neki, meg is dícsérem sokszor.

A lányomnál viszont folyamatos a disznóól, de alapból is eléggé trehány minden téren, tanulás, igényesség... szoktam neki mondani, hogy na mi van, készülsz a csöves létre?

Minden nemnél pozitiv, ha valaki szereti tisztán tartani a környezetét.

2019. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!