Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2 év után visszamenni a...

2 év után visszamenni a csoportos edzésre mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Ez nem csak edzés, hanem egy kis közösség, magunk tartottuk fenn a klubot, közösen megbeszélt időpontokban mentünk edzeni, hogy mindenkinek jó legyen, voltak közös programok edzésen kívül is(tó körüli kocogás, vagy egy péntek este vmi szórakozóhelyen). Közben problémáim adódtak, ez hosszú sztori. Most nagyjából egyenesbe jöttem és hiányzik a kis csapatunk. De egyszer már otthagytam őket és most rosszul érzem magam az egész miatt. Igazából edzeni szeretnék, sokat tanultam, de a közösség is hiányzik. Szeretném felhívni a vezetőt, de mit mondhatnék, bocs hogy eltűntem 2 évre, folytathatnám?
2019. jún. 14. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Pontosan. Csak még azt tedd hozzá, hogy magánéleti problémák miatt tűntél el, de most, amikor végre sikerült mindent rendbehoznod, szívesen csatlakoznál, ha lehetséges. Megenni nem fog, ne izgulj ennyire. Van az úgy, hogy annyira elszaródik az ember élete, hogy még edzeni, vagy barátokkal eljárni sem kivitelezhető.
2019. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!