Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti megvagytok elégedve az...

Ti megvagytok elégedve az életetekkel?

Figyelt kérdés

Annyi embert hallok panaszkodni mostanában, hogy rossz a családja, munkahelye, főnöke, elhagyta a párja stb.

Ti boldogok vagytok? Ha nem, kifejtenétek?


2019. jún. 15. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám azt, hogy nem vagyok. Nekem sincs rendes családom, párom sincs még, valamint kevés, de nagyon jó baráti kapcsolataim vannak, az életem úgy tűnik, most kezd sínen lenni az egyetemmel, meg én mindig úgy gondolok az Életre, hogy egy játék, amin végig kell menned, és közben élvezheted is, a sok panaszkodás helyett. Mindenki maga alakítja a sorsát, és hiszem, hogy én is úgy intézhetem a dolgaimat, hogy még elégedettebb legyek, hiszen előttem még az életem. Ezért azt mondanám, nem, nem utálom az életemet, csak volt már benne pár nehezebb "szint".
2019. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán vagyok megelégedve. Azt veszem észre, hogy egyre többen nincsenek megelégedve, de viszont változtatni nem hajlandóak. Én próbálok tervezni, hogy jobb legyen.
2019. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos területekkel elégedett vagyok, másokkal meg nem. Szerintem kb ez a normális.
2019. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, de tudom, hogy ennèl rosszabb is lehetne, így elfogadom.
2019. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!