Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok megelégedve...

Mennyire vagytok megelégedve az életetekkel jelenleg?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 22:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem
2019. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Elégeld meg a megelégedést ;)
2019. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Eléggé. Jól haladok a céljaim felé, szinte minden tökéletes. Talán a párkapcsolat az, ami nagyon nem jön össze, dehát, nem lehet minden tökéletes.
2019. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés ez, mert rengeteg pozitívum van az életemben, és igazából nagyon jól haladok, van egy csodálatos párom, együtt élünk, jövőre diplomázom (ráadásul nem is csúsztam), családom jól van csak a távolság miatt ritkán látom őket stb.. Igazából teljes életet élek, belföldi nyaralások, bulik, mozik stb, de ami nagyon aggaszt és folyamatosan töri le a kedvem az az hogy mi lesz később. Lediplomázom és az elején kb 120 000 forintot fogok kapni, ha ügyes leszek akkor persze lehet a végén több a fizetésem stb de addig hogyan teszek félre, hogyan lesz házam, mikor állok majd úgy anyagilag hogy tudjunk esküvőt csinálni neadj isten babát vállalni stb?!.. Nagyon félek ettől a bizonytalan jövőtől, bánom hogy nem valami mérnöki hanem egészségügyi pályát választottam, félek hogy később sem fogok ebben kibontakozni stb.. De majd lesz valahogy, igazából ha a mostot nézem akkor eléggé elégedett vagyok az életemmel.


22L

2019. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Most rúgtak ki egy hete, már gondolkodtam, hogy feladom és megteszem amit már meg kéne, de nem is tudom mi tart vissza, nem, nem a gyávaság.. valami megmagyarázhatatlan érzés ami reggel felébredésnél fogad, na azt várom tán mindig mostmár..


Válasz, jelenleg semennyire.

2019. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semennyire. Megbuktam, a barátaimat elvesztettem, és itthonról is ki akarnak rakni, pedig még vizsgàim vannak hátra. Ja, és el kell költözöm egy nagyon koszos, nagyon retkes házba pár hónapra és mahamra leszek utalva teljesen...De van esély arra, hogy az álomszakmàmat csinálhatom végre.
2019. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sehogyan, mert egy -2-es.
2019. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. de talán később még változnak majd a dolgok.
2019. jún. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Talán egy olyan közepes.


Munkahelyem nem a legjobb, a kollégák sem, de ellensúlyozza, hogy aránylag jól keresek (középkategória felső része), így sokat tudok félretenni.


Egy ideje elkezdtem konditerembe járni, és napról napra közelebb érzem, hogy elérem azt az alakot, ami célként lebeg a szemem előtt.


Saját autót leszámítva szinte mindenem megvan, nem szenvedek hiányt semmilyen tárgyi eszközben. Saját autó is meglesz, ha kitartóan gyűjtök.


Élmények tekintetében lehetne kicsit több, ez viszont összetett kérdés, mert még csak mostanában kezdek magamra találni, és egy kicsit kimozdulni. Másrészről, kisvárosban élek, ahol a lehetőségek száma is korlátozott, de igyekszek a környéken keresgélni, és megtalálni, ami érdekel engem.


Ami nagyon hiányzik, az egy párkapcsolat, a kisváros miatt ez is bonyolult, de talán ha elkezdek többet eljárni, ahogy azt fent is írtam, akkor tudok változtatni ezen is.


28F

2019. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok elégedett.
2019. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!