Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak vele (újra)?

Hogy barátkozzak vele (újra)?

Figyelt kérdés

Már elsős koromban is barátok voltunk,és ez úgy tartott kb.5 évig.

Tél volt,ugye hó volt még minden.

Én meg még 3 barátom és ő együtt voltunk.

Na és ugye neki van egy nagyon jó barátja (ő is ott volt)és hát hóval elkezdte csesztetni.

Én hülye pedig túlreagáltam és elkezdtem én ő is így csesztetni.

Persze amikor becsöngettek akkor ez a szituáció befejeződött,és és hát ők nevettek (gondolom azon,hogy én túlreagártam). Azóta már másfél év eltelt,de nagyon szégyellem magam. Újra barátja szeretnék lenni,mert tök jó fej még minden,és nem is az a hülyegyerek típus.

Am.a többiekkel jóban vagyok,de ez nem pótol semmit. De azt se tudom,hogy haragszik-e rám, őszintén szólva halvány gőzöm sincs.



2019. jún. 5. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ezen megharagudott, hiszen nem csináltál ellene semmit, sőt, lehet hogy ő ezt már el is felejtette.

Ha nem beszélgettek mostanában, akkor az nem emiatt lesz.

Menj oda hozzá, beszélgessetek egy kicsit, nincs mit veszítened.

2019. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Am.volt egy időszak,amikor teljesen más baráti társaságot találtam és hagyagoltam őket (amit úgy szintén szánok-bánok). Hát beszélgetni nagyon nem tudom,hogy miről kéne,de nem is merek beszélni,max.a többiek társaságában.
2019. jún. 5. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Na az már más, ha hanyagoltad őket.

Bármilyen kis szar indokkal oda lehet menni hozzájuk/hozzá, az is elég, ha megkérded tőlük/tőle hogy mi a helyzet. Utána ki fog alakulni egy normális beszélgetés, ha meg nem, akkor hagyd inkább őket.

2019. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!