Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 évesen félek egyedül...

20 évesen félek egyedül itthon (? )

Figyelt kérdés

Még a szüleimmel élek és maximum a páromnal szoktam aludni. Mikor kicsi voltam mindig volt velem valaki ha a szüleim elmentek valahova most pedig a barátom szokott jönni ilyenkor. De ma teljesen egyedül maradtam. Vártam, hogy de jó lesz azt csinálok amit akarok majd kiülök a teraszra nézem a csillagokat, bömböltetem a zenét, sütök főzök de jó lesz😂

Aha.. Egész nap semmi étvágyam nem volt, gondoltam a meleg de szerintem inkább tudat alatt már gyomorideg és félek itthon. Kb meg se merek mozdulni:D olyan nyomasztó ez a csend és félek, hogy rosszul leszek és nincs itt senki vagy valaki bejon az udvarra. Vagy beteg lesz valamelyik állatom és egyedül kell megoldanom. Ügyeletet keresni stb.

Félek a termeszetfeletti dolgoktól is.

Normális ez vagy életképtelen vagyok?


2019. jún. 15. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Perszehogy normális! Viszont alaptalan félelmek ezek. Legtöbben megszokják hosszabb távon, de eleinte mindig ilyen. Tudod a rendőrség számát, de a betörők inkább akkor mennek ha tudják hogy senki sincs otthon. A természetfelettinek meg nem kell hogy egyedül legyél, bárhol, bármikor kicsinálhatott volna, szóval ha eddig nem tette, nem is akarja igazán. Csend van. Nincs nálatok tévé meg ilyenek? A tévé a magányos emberek legjobb barátja. Most meg a youtuberek helyettesítik ezeket. Vagy írj valami barátodnak! Rendezz bulit! Aludj...
2019. jún. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

hát, persze! biztos találsz neten olyat, aki ilyen és együtt titulálhatjátok normálisnak és megnyugvásnak a dolgot!


deee... hát... sokak így 10 évesen vannak, aztán....

2019. jún. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi :)

Én 21 évesen is “félek” otthon este. Csak úgy megyek akarárhova a házban, ha világít a lámpa. Sokan vagyunk tesók, később kolis voltam, hétvégente párommal aludtam, sosem(de tényleg soha) nem voltam egyedül. És így, mikor néha úgy jön ki, hogy egyedül leszek otthon... hát szörnyű. Nem szeretek egyedül lenni.

N

2019. jún. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Aki ugyanugy fel mind te, annak normalis. Masnak viszont nem.

Ha tobben vagytokk otthon, akkor is be tudnak torni.

Vagy beteg lesz valamelyik állatom és egyedül kell megoldanom. Ügyeletet keresni stb.

20 evesen valoban eletkeptelen vagy, ha ez nem megy.

Félek a termeszetfeletti dolgoktól is

Meg szerencse hogy ezek csak a fejedben leteznek.

2019. jún. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért az tényleg elég kemény, hogy félsz egyedül lenni de mondjuk szavazhatsz meg kapcsolatban vagy. Húsz évesen sztem már érdemes elkezdeni törekedni arra hogy bizonyos értelemben felnőjünk.
2019. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!