Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 éves koromig még sosem...

28 éves koromig még sosem volt kapcsolatom. Hogy értessem meg a legjobb barátnőmmel, hogy ez nyilván nem véletlen, és ne akarjon mindenáron segíteni ebben?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm szerint ismerkednem kellene, mert kell találnom valakit, akivel majd boldogan élünk amíg meg nem halunk.


Gyerekként hittem ezekben, de most úgy gondolom ez nem ennyire egyszerű. Illetve oka van annak, amiért 28 évesen is egyedül vagyok. Én kezdem ezt elfogadni, de neki ez elképzelhetetlen.


Hiába mondom, hogy hagyjuk ezt a témát.

Volt valaki hasonló helyzetben? Akár családtaggal, vagy baráttal, stb.


28/N


2019. jún. 16. 13:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még sose, viszont mivel felnőtt ember vagyok, nem érdekel mások véleménye. ^^


31f

2019. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez csak egy önvédelmi mechanizmus: megmagyarázod magadnak, úgy, hogy már te is elhidd, hogy nem is akarsz kapcsolatot, tehát jó ez neked így. Valójában viszont sokkal boldogabb lennél egy szeretetteli kapcsolatban, csak ahhoz át kéne lépned a saját árnyékodon, kimozdulni a komfortzónádból, meglépni azt, amitől félsz, mert önbizalomhiányból alkalmatlannak véled magad arra, hogy valaki téged elfogadjon, így viszont bezárkózol egy unalmas magányosságba, és hosszútávú boldogságtól fosztod meg magad pusztán félelemből, hogy nehogy ne felelj meg. Legalább saját magad előtt beszélj nyíltan, ha már a barátnőd előtt nem akarsz!
2019. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!