Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kiközösíthetnek/hü...

Szerintetek kiközösíthetnek/hülyének nézhetnek? Gimibe megyek és nagyon zavarnak a fogaim, mert ferdék. (nem a legdurvább) És ezmiatt kiközösíthetnek vagy hülyének nézhetnek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon durván csálék voltak általános iskola vége felé, nem igazán kaptam emiatt gúnyos megjegyzéseket. Gimiben remélhetőleg eszükbe se jut majd a gyerekeknek emiatt bántani, de ha mégis akad majd ilyen, akkor nyugi, nem veled van a baj :)
2019. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gimiben már nem olyan agyatlanok, mint általánosban.


Aki beléd akar kötni, az úgy is talál rajtad kivetnivalót, ha fogkrémreklámba illő a mosolyod.

2019. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem olyan agyatlanok, mint általánosban?

Az én osztályom gimiben 100-szor idiótább volt, mint az általános iskolai. Igaz, általánosba lány osztályba jártam(5 fiú volt), gimibe meg fiú osztályba, és hát tragikus volt, mit ne mondjak. Leszóltàk egymást mindenért, az egyiket azért mert nem bulizik, masikat azért, mert bulizik, a harmadik antiszoc volt, negyedik hülye, ötödiknek a zenei ízlèse volt szar, a hatodiknak a foga volt rossz, a hetediknek meg az öltözete. Csak az volt a vagány, akinek 17 évesen apucitól kapott BMW-je és Iphone-ja volt, hatalmas aranyfuxszal a nyakàban. Szánalmas volt ott mindenki, örülök, hogy vége!!!

2019. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!