Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek kiközösíthetnek/hülyének nézhetnek? Gimibe megyek és nagyon zavarnak a fogaim, mert ferdék. (nem a legdurvább) És ezmiatt kiközösíthetnek vagy hülyének nézhetnek?

jún. 18. 21:19  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem nagyon durván csálék voltak általános iskola vége felé, nem igazán kaptam emiatt gúnyos megjegyzéseket. Gimiben remélhetőleg eszükbe se jut majd a gyerekeknek emiatt bántani, de ha mégis akad majd ilyen, akkor nyugi, nem veled van a baj :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 18. 21:21 Privát üzenet

Gimiben már nem olyan agyatlanok, mint általánosban.

Aki beléd akar kötni, az úgy is talál rajtad kivetnivalót, ha fogkrémreklámba illő a mosolyod.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 18. 21:21 Privát üzenet

Nem olyan agyatlanok, mint általánosban?

Az én osztályom gimiben 100-szor idiótább volt, mint az általános iskolai. Igaz, általánosba lány osztályba jártam(5 fiú volt), gimibe meg fiú osztályba, és hát tragikus volt, mit ne mondjak. Leszóltàk egymást mindenért, az egyiket azért mert nem bulizik, masikat azért, mert bulizik, a harmadik antiszoc volt, negyedik hülye, ötödiknek a zenei ízlèse volt szar, a hatodiknak a foga volt rossz, a hetediknek meg az öltözete. Csak az volt a vagány, akinek 17 évesen apucitól kapott BMW-je és Iphone-ja volt, hatalmas aranyfuxszal a nyakàban. Szánalmas volt ott mindenki, örülök, hogy vége!!!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 19. 01:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Amiatt kiközösíthetnek valakit egy közösségből, mert rendszeresen magában beszél? És ezt észreveszik rajta
Megutálhatnak/kiközösíthetnek ezért?
Most megyek gimibe és van rajtam pár plusz kiló (64 kg vagyok). Gondoltam addig leadom de lehet mégsem fog menni. Ezért kiközösíthetnek engem az osztálytársaim?
Mik azok a dolgok, amiktől egy embert kiközösíthetnek?
Tudtátok-e tanúk, hogy simán kiközösíthetnek benneteket ezért, ha nem ismeritek be, és nem bánjátok meg?
Kiközösíthetnek azért, mert elég unottnak, szürkének, csendesnek és komornak tűnök az életben, az emberek között?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!