Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert utalom magam a nap...

Miert utalom magam a nap végén ígyis-úgyis?

Figyelt kérdés

Alapvetően kedves vagyok, viszonylag szorgalmas dolgozom a celjaim elerese érdekében, nem nagyon van bennem rossz szándék, ha tudok segitek. A külsőmmel se vagyok annyira rosszban napközben, persze stresszelek rajta, de elvagyok vele, megszoktam, meg tudom, hogy jobb lesz. Jobb leszek, minden téren, probalok fejlődni.

Viszont a nap végén hazaerve, mar az ágyamban feküdve mindig elkezdem utálni magam. Nem tudom. Egyszerűen csak egy undorító senkiházi ri**cnak érzem magam. Es nem tudom miért. Csakúgy. Ez az érzés van, és ram tör minden este. Pedig a többi ember is csak ritkán hord el mindennek, hogy mennyire elcseszett egy ember vagyok, es azt is szinte csak mergükben. Viszont megis elcseszettnek erzem magam, és nem tudom miért, miben, hogyan. Erre is annyit bírok mondani, hogy csakúgy.

Ez miért van? Lehet valami betegség, vagy biológiai oka? Vagy simán csak gyökér vagyok es elcseszett?


2019. jún. 19. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami oka kell hogy legyen, ám ezt lehet hogy csak egy szakember tudja kideríteni.
2019. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyerekkori berögződések. Magadról alkotott, sokszor ismételt gondolatok, amik tudat alatt raktározódtak. Ilyenkor csak figyeld meg a gondolatokat,de ne azonosulj velük. Tudd, hogy a régi éned és kezeld így. Ám a szakember pontosabb választ tud adni.
2019. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy simán csak gyökér vagyok es elcseszett?


Na,ez baromság!Az agyad azt hiszi el,amit mondasz neki,úgyhogy ÁLLJ LE ezzel a szar dumával!


Estére fáradt vagy,és több időd van gondolkodni.

Maximalista vagy?Megfelelési kényszered van?Úgy érzed,nem voltál elég hasznos aznap?


Lehet biológiai oka,de én inkább pszichésre gondolnék.

2019. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!