Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Erdekel a szellemlátás....

Erdekel a szellemlátás. Eloszor is utalom az eletem utalnak engem ha ez igy alakult szeretnem tovabbfejleszteni ezt a képessegemet nekem ugyis mindegy. Mert azt hiszem megvan bennem a látói képesseg. Hogyan lehetne továbbfejleszteni?

Figyelt kérdés

Anyam reflexologus es tudja az auralátást is stb...

Vannak fura erzeseim es nem csak ebbol gondolom hogy képes lennek szellemet latni.Érezni éreztem mar látni még nem láttam.Hogyan lehetne továbbfejleszteni ezt a képességet?Van még indokom ha valakit erdekel privibe irom



2017. márc. 18. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért utálnak téged?

Milyen fura érzéseid vannak?

2017. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hat nemtom miert utalnak nincsenek barataim

Van hogy este fölmegyek es kb reszketek a félelemtol es van hogy be merek menni a teljesen sötét szobaba es egyaltalan nem felek

Meg neha hangokat is hallok

Pl hogy valaki jön föl a lépcsőn vagy le mikor egyedül vagyok...

2017. márc. 18. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Milyen hangokat hallasz? Mit mondanak? Mitől félsz?

Én nem utállak.

2017. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is ugyanez van,csak nekem vannak barátaim,de a többi stimmel.


Ha egyedül vagyok otthon van ,hogy hallom hogy valaki jön fel a lépcsőn,meg hogy megpendül a korlát.Van hogy az ajtót is hallom.Ilyenkor teljesen betojok és baseball ütővel járkálok a házban.Mindig lemegyek és körbenézek,de semmi.Este a lépcsőn meg a folyosón sem merek közlekedni,mert olyan mintha valaki lenne ott,a lépcsőn meg mintha követne.Van hogy csattanást hallok este,ilyenkor behúzom a fejem a takaró alá,befelé fordulok és hallgatom a szívdobogásom.


Nem tudom mitől lehet.Paranoia vagy valami...Ha gondolod írhatsz :)

2017. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Van hogy álmodok is elegge furakat

Meg volt hogy valahonnan a nevem hallottam es vegigkerdeztem mindenkit h barki hallja e de sneki nem hallotta es senki nem mondta.Akkor szivatasnak vettem de nemtudom...inkabb csak ezek a lépcsőn mászkálások vagy nyekergések stb

2017. márc. 18. 21:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Én van hogy félre hallok valamit és a nevének hiszem.Pl.sétálok és az utca végéről hallom a neme,de csak pár kölyök játszik kint.


Furcsákat én is álmodok :D

Tegnapi egyetlen darabja,amire még emlékszem:

-Kinyitom a szekrényem és egy lyukat látok,amiből hirtelen 2 sárga világító pötty jön elő,és kibújik a lyukból egy imádkozó sáska és elkezdi rázni(integetni)a csápjait.WTF ?XD kérdem én

Erre a büdös dögje kiugrik a szekrényből és elkezd kergetni. Én átszaladtam hugi szobájába és anya is ott ült,de egy büdös szót sem szóltak,akármit csináltam.Erre az a dög bedúgja az egyik csápját és elkezdi forgatni.Erre hirtelen valahogy becsusszan a lyukon...

Ennyire emlékszem XD

Szinte soha nem emlékszem az álmaimra,de az utóbbi időben egyre többre emlékszem.

Hátha egyszer összejön a tudatos álmodás :D

2017. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha és este a szobámban szoktam látni ,,foltokat''.Ilyen árnyékában szerűek.Felnézek a plafonra és több helyen sötétebb foltok,kis felhők vannak.De mint a köd...(Harry Potter halálfalók kb,csak kisebbek)

Néha azokat nézegetem,volt hogy telibe az arcomba repült,na akkor kicsit megijedtem.


Nekem elég nagy a fantáziája,vannak saját kreálmányaim is :D

Egész történetek,városok,országok és az egyedi karakterek hanggal együtt :3

Szinte minden mp-ben fantáziálok és kis jeleneteket tervezek,de pár nap alatt.

Kiskoromban úgy kapcsolgattam a jeleneteket mint egy Tv.


Tudom kicsit furcsa,de nem bírok leállni vele.

2017. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj a temetőbe...és egyfolytában figyeld a sírköveket, ha az egyikből szellem mászik elő akkor már szellemlátó vagy. Előtte vihetsz be a szervezetedbe némi alkoholt, mint az indiánok amikor kapcsolatban akarnak lépni a szellemvilággal. Nekik abban sokat segít a füves ciki vagy pipa, de mivel nem tudom hol árulnak ilyesmit melyik DROG-ériában a tömény alkoholt ajánlom és jól húzd le, mint anno Jackie Chan a részeges kerete mesterben.
2017. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Valahogy nemlep meg hogy nincsenek barátaid a leirtak alapján
2017. márc. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A hét kozmikus törvényből az egyik.

Ami bent az kint és ami kint az bent.


Vagyis ha téged utálnak, akkor te magadat nem szereted. Itt kéne kezdeni. Akkor a többi képességed is felerősödik.


A szellemeket más is érzékelheti, főleg a halláshoz ehhez nem kell semmilyen különleges képesség. A látás az már más tészta. De amíg haraggal, dühvel vagy ahogy te fogalmazol utálattal vagy tele, addig ne várd, hogy ezek a képességeid a felszínre jöjjenek.


Ugyanazt a tudást használhatod jóra és rosszra is, mindössze a cél más, a módszer ugyanaz. Azt te döntöd el, hogy mire használod. Viszont mindenképp magaddal kell valamit kezdened először.

2017. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!