Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt megszállott 'felfed...

Vannak itt megszállott 'felfedezők'?

Figyelt kérdés

Én rendkívül szeretek felfedezni, főleg helyeket a természetben. De egy város is érdekes számomra. És ha lehetőségem nyílik ilyesmire, élek is vele. :)


Ti mit/miket szerettek felfedezni, megismerni?



2019. jún. 21. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok Szerintem a felfedezés élménye nélkül az életnek nincs értelme.

Akármit. De tényleg, egy régi várrom, egy szurdok, akármi.

18/L

2019. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megszállottnak azért nem nevezném magam, de azért én is szeretek csavarogni :D Például ha Budapesten töltök néhány napot és van egy ráérős napom, akkor szeretek random buszokra, villamosokra felszállni és elmenni velük a végállomásig, majd vissza. Vagy leszállni egy általam nem ismert megállóban, és ott sétálgatni, körbenézni kicsit.

De akár ebben a kisvárosban is, ahol már születésem óta élek, még mindig tudok eddig nem látott utcákat, városrészeket felfedezni, ha nagyon elmerülök a biciklizésben/sétálgatásban :D

2019. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen vannak,most is tervbe van itt az országon belül 1-2 hetes utazás, például vadkempingezéssel :-)

Szeretem a természetet,kisebb nagyobb városokat felfedezni, különböző várromokat, új dolgokat ki próbálni, sajnos eddig nem találtam ilyen embert, pedig azért társaságban is jó lenne ezeket átt élni, akár itt az országon belül majd később az országon kívül is :-)


Esetleg ha valaki szeretne 1-2-3 napos esetleg 1-2 hetes kirándulásokat akár természetben, városban vagy egyébb helyekre el menni én szívesen benne lennék, nyitott vagyok rá :-)

21F

2019. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az utolsohoz hasonlóan én is benne lennék az előbb említett dolgokban. :D 18F
2019. jún. 21. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyira jó lenne, ha lenne valami felület, ahol össze tudna verődni a fiatal korosztály, hogy együtt járják a természetet, vagy ismeretlen városokat. :D


Én is imádom ezt, minél kevésbé turisztikai központ, annál jobb.

2019. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, tervezek lejutni a város alatti bunkerekbe jelenleg. De már kétszer megmàsztam az Upponyt, és teljesíteni akarom a Kèk Túràt is. Egyszer gyalog bejártam 3 települést. De volt olyan is, hogy Debrecenből kigyalogoltam Pallagra. Szeretem az erdőket, a vàrakat, vàrromokat, stb. Még Szentkiràlyszabadja is tervben van.
2019. jún. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mákostésztaextrákkal ***** válasza:

Egyáltalán van olyan ember,aki nem szeret felfedezni dolgokat?Csak a barátaim nem igazán szeretnek eljárni ilyen helyekre.Egyedül meg nem mindig jó.A turistalátványosságok is jók.Valamiért nagyon vonzódom a régi épületekhez.Lehet amúgy bérelni faházakat az erdő közepén.

Baromi kicsi,viszont baromi jól néz ki.

Egyedül legközelebb erdőbe Törökbálintra megyek.Ott van az Anna-hegyi kilátó és erdős rész veszi körbe.Nagyon-nagyon szép a kilátás onnan.Ja,meg a Budai-várba is el akarok menni.Meg megnézni a katakombákat.Na az tuti csodálatos lehet.

2019. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megszállott egyáltalán nem vagyok, de a környék összes poszt-apokaliptikus hangulatú, elhagyatott helyét ismerem.
2019. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!