Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 éves korig nem kevés az...

25 éves korig nem kevés az idő, hogy az ember elérjen mindent az életben?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 24 éves és van egy érettségim, postán dolgozom, de nem tart semerre az életem se csaj nem is volt soha, se barátaim, se bulik, semmi csak vagyok a semmiben

2019. jún. 21. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most ez a 25 év az új rögeszme?
2019. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen még zöldfülű kezdő vagy a munka világában. Én csak 30 évesen találtam meg a hivatásom, és még most is csak lépegetek benne előre. Nem érzem magamat semmiről sem lekésve. Te sem vagy. (Kivéve a sportkarriert, azt valószínűleg már buktad. :)
2019. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Mit találtál meg?
2019. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

25 éves korodra nem tudsz elérni mindent max egy jó kiindulási pontot egy tervezett életpályán. Viszont ahol te tartasz az már semmire nem jó. Max ha dupla fokozaton pörögnél, de mivel a postán dolgozol ez teljesen kizárt.

És ezt nem bántásból mondom. Fogadd el, neked ennyi a max. Nem lehet mindenkiből sikeres ember.

2019. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Az átlag életkor szerinted 25 év??? O.o
2019. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Most ez a 25 év az új rögeszme?"


Nem rögeszme csak ugyanaz a szerencsétlen kérdezgeti hetek óta a 25 éves kérdéseit. :)

2019. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!