Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az E-Sportró...

Mi a véleményetek az E-Sportról összességében?

Figyelt kérdés
Ilyen dolgokra gondolok, hogy a sikeres emberek (fiatalok) itt is egetrengető összegeket kereshetnek, hogy ez is a szórakoztatóipar egy igen jelentős része lett, hogy szponzorok, edzők, közvetítések, LoL esetén kifejezetten nagy nézettségek és rajongótáborok vannak.
2019. jún. 21. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az elejétől fogva rossz a véleményem erről,.

Meg arról is,hogy Twitches játszásért annyit keresnek egyesek,hogy meg se éreznék,ha minden hónapban vennének egy házat.

Szépen fejlődünk.

2019. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A tehetség nagy érték, és ha ez valakinél már utcagyerekként megvolt, ma meg listavezető a zenei életben, akkor nincs miről beszélni.

Hogy csak egy ismert előadót írjak, 50 Cent honnan indult az életben, tizenévesen crack függő volt az anyja, sajnos ez az életébe is került, neki meg nem volt támasza így került az utcára, ezt meg nem kell részletezni hogy mikbe került a megélhetés miatt.

Próbálták megölni már többször is, és még ma is közöttünk van, hol ott anno arra sem tudott válaszolni hogy megéri-e a felnőtt kort, nem hogy karrierje legyen, és csak egy rapper.


Ezek az játékosok akikről szó van a társadalom elég kis hányadát teszik ki azoknak akik különlegesebbek, mint mondjuk én vagy a szomszéd gyerek, a különbség hogy Ők érzékelik azt a játék ideje alatt amit én nem, illetve lehet hogy pár évig ezzel kellene foglalkoznom hogy tudjam lenne-e sikerem benne.


Most lehet azt mondani hogy ez nem élet, de komoly felkészülés lehet a háttérben olyannyira hogy volt is haláleset emiatt. Persze egy középkorú családfenntartó, rezsire dolgozó ember, aki csak mókuskerékben él öregségéig, az soha nem fogja elfogadni ezeket a dolgokat, mint ahogy egy motorsportot vagy bármit ami milliós fizetéssel párosul. De azt nem veszik észre soha hogy azoknak is 12-16 órát folyamatosan gyakorolni kell, és vannak megkötések, elvárások.

2019. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A technika fejlődésének velejárója, van létjogosultsága, a szórakoztatóiparban mindig is irreálisan sokat kerestek a leginkább befutott szereplők, nem most kezdődött a jelenség. Nemzetközi sportként még nem tudok rá tekinteni, mert a nyugati világ a legtöbb játékban alulmarad a dél-koreaiakkal szemben, és így a drukkolás része a dolognak, ami építené a közösséget, nincs jelen. Úgy tekintek erre inkább, hogy ez a dél-koreaiak nemzeti sportja, amiben mi még amatőrök vagyunk, és ha majd öt döntőből négyben nem vágott szemű, katonai szolgálat előtt álló tizenhét éves srácok néznek szembe egymással, akkor el lehet kezdeni valóban sportként hivatkozni rá a nyugati közbeszédben is.
2019. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A szórakoztató ipar ilyen.


Szerintem a színészek,zenei előadók mennyit dolgoznak,ahhoz képest,amit életükben összekeresnek?


Egy sorozatszínész lehúz 8 évadot mondjuk egy sorozatban és élete végéig nem kell dolgoznia.

A maradék életében évente szerepel még 1-2 filmben,hogy azért ne éljen fel mindent,tartsa a szintet.


Ugyanez igaz az élsportolókra is,lehúznak 10-15 évet,aztán tőkejövedelemből élnek.


Semmivel sem másabb az E-sport sem.

Ha van rá nézettség,kereslet,akkor nincs vele baj.

2019. jún. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Irigykedem. Én is szívesen lennék profi játékos aki "könnyen" pénzt szerezhet ezzel. Álom meló


Am obban leköt mint az "igazi" sport. Futnak egy labda után de izgalmas...

2019. jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokak nincsenek tisztában az e-sporttal. Fizikai sportokkal akarják összehasonlítani, miközben ez az agyat dolgoztatja meg. Mint egy sakk. Szerintem teljes mértékben van létjogosultsága, néha én is szoktam nézni, szórakoztató, semmi baj nincs vele. Ez a jövő, el kell fogadni. Az idősebbeknek nehezen megy, akiknek a sport=foci/úszás. De nem baj, az a generáció is ki fog halni, előbb-utóbb teljesen természetesek lesznek az e-sportok. Most még gyerekcipőben jár, ennek óriási jövője van. Ettől függetlenül, nem helyettesíthet egy fizikai sportot, tehát nem ez VAGY az, én a gyerekeimet is arra fogom nevelni, hogy ettől függetlenül rendszeres testmozgást végezzen.
2019. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan pénzkereseti lehetőség, ami a későbbiek során nagy személyiségbeli torzulást okoz az egyénben.
2019. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem nézek ilyeneket. Innentől nem érdekel. Annak örülök, hogy amikor én játszottam, akkor az még csak játék volt, nem üzlet.
2019. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen azt néztem, hogy van, aki 1 nap alatt az adományokból és reklámokból annyit képes keresni, mint nálunk valaki 1 hónap alatt, aki 3 műszakban tönkreteszi az egészségét valami iszonyatosan fárasztó és monoton gyári munkában, gürcöl, megszakad.
2019. jún. 22. 13:57
 10/11 anonim ***** válasza:
És? Legyél te is e-sportoló, nincs megtiltva. Az irigykedésnek viszont nincs értelme
2019. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!