Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy valaki...

Olyan létezik, hogy valaki semmit nem akar az élettől, csak úgy van a semmiben?

Figyelt kérdés
Rólam van szó, kicsinek is élettelen voltam, mindig teste tosza voltam, mulya esetlen

2019. jún. 22. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Na ebböl mindig ez jut eszembe :D

https://www.youtube.com/watch?v=UKmKMi-HSbk

2019. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek nekem sincsenek nagy álmaim, vágyaim, amikért tenni szeretnék. Szeretnék jövőre sikeresen leérettségizni, aztán utána jelentkezek OKJ-s képzésre, egyetemre vagy nem tudom hova. Valahova csak felvesznek, igazából nekem a lényeg csak annyi, hogy annyit keressek legalább, amiből magamat el tudom tartani és azért nem kell

majd betegesen spórolnom. Szeretnék majd egy kicsi lakást meg egy macskát és igazából ennyi. Nincsenek konkrét elképzeléseim, nem vágyom fényűző, luxus életre.

2019. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Totya, te vagy az?
2019. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az emberek 60-70% pont ilyen. Régebben sok vágyam volt,de ahogy teltek az évek nem tudom elszálltak a tervek,vágyak. Nem mondom vannak pici dolgok amik érdeklnek valamennyire,vagy esetleg jó lenne,ha lenne,de valójában semmi nem érdekel ténylegesen

Ezen sokat agyaltam már én is,amikor egyszer elmeséltem egy ilyen pszichológus félének ezt,és azt mondtma ,hogy tlejesen egyszerű életre vágyom,egy normális kedves férjet akarok aki elfogad,1 gyereket,azt hogy nyugodtan ,átlagosan éljünk és semmi mást. Akkor csak csóválta a fejét,hogy iylen nincs meg hasonlók. Pedig szerintem elég sokan ennyire vágynak és hello.

2019. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 évesen reményekkel és tervekkel teli gyerekként kerültem be gimibe, ott olyan diákok és tanárok közé kerültem akik halálosan lelombozóak voltak, később belecsúsztam egy rossz társaságba, végül nehezen kikeveredtem, abban az időben nem voltak terveim, minden vágyam szájjel bomlott, rájöttem, hogy nem azt a szakot választottam ami valóban érdekel, eltévedtem, fogalmam sem volt 11-ben arról, hogy mi lesz velem, merre tovább jövőre. Múlt nyáron elkeveredtem egy céghez dolgozni, és rájöttem, hogy pontosan azt akarom csinálni, mint amit ott, persze nem munkásként, hanem vállalkozóként. Mostanra pontosan tudom, hogy mit kell tennem ezért, és mennyi pénzre lesz szükségem. Tegnapi nappal sikeresen leérettségiztem, és leadtam a jelentkezéseimet több iskolába is. Szakmunkásba megyek, esti képzésre. Mindenki lehülyézett, de kit érdekel? Én tudom mit akarok, és ez számít.

Szóval ajánlom, hogy mérlegeld a jelenlegi helyzetedet, és társaságodat, mert lehet, hogy ők okozzák ezt, a "Nem törődöm semmivel" életfelfogást.

2019. jún. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!