Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A papír alapú jegyzetelést...

A papír alapú jegyzetelést vagy az online, elektronikus jegyzetelést tartjátok jobbnak? Miért?

Figyelt kérdés

Az okostelefonoknak nagyon sok funkciója van, mindenféle jegyzettömbök, galéria, lehet felhőkbe menteni, SD-kártyára..stbGyakorlatilag bárhol, bármikor elérhető.

Szóval egy tenyérben elférő dolog használható annyi mindenre mint egy egész táskányi speciális tárgy. Amit én nagy hátránynak érzek az a megbízhatóság. Most van pl ez a facebook ban hullám, sokan hiányolják a képeiket amik csak ott voltak. De az én SD-kártyám is bemondta az unalmast az adatokkal együtt. Papíron ez nem történik meg csak ha elég, leöntöm, elhagyom. Telefont ha elhagyom akkor nincs baj hisz más eszközről is elérem a felhőt.


2019. jún. 22. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Laptop> papír > telefon

Miért?


NAGYON csúnyán írok, és szétszórt vagyok . Ha valamit papírra vetek, akkor valószínű, hogy elvesztem, és nehezen visszolvasható lesz.

De a telefonon pedig nem szeretek írni. Nem tudom miért, de fontos dolgokat nem írok telefonon.

Laptop is da best.

2019. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amelyik épp kéznél van.

Ha mindegyik, akkor azt, amelyik akkor is kéznél lesz előre láthatólag, amikor az információra majd szükség lesz.

Ha mindegyik kéznél lesz akkor is, akkor azt, amelyikbe kényelmesebb jegyzetelni. Ilyen szempontból inkább papír, legkevésbé teló (akkor már inkább laptop, mert normál billentyűzeten kényelemesebb írni, mint telefonba, meg a képernyője is nagyobb, meg van olyan program, amiben a jegyzet formázható is - ami komplexebb jegyzetnél hasznos lehet).

2019. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"amelyikbe kényelmesebb jegyzetelni. Ilyen szempontból inkább papír"

Pontosabban: rövid jegyzetekhez papír, hosszabbakhoz laptop.

2019. júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!