Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 évesen újrakezdés?

28 évesen újrakezdés?

Figyelt kérdés

Rengeteg sok csalódás, megpróbáltatás, sírás után szeretnék új életet kezdeni.

A nulláról indulok. Nincs saját lakásom, autóm (el lehetne adni) vagy megtakarításom.

Beszélek nyelveket és van egy diplomám külföldről. Összintén félek nagyon, egy normális albérlet Budapesten 150 ezer forint plusz rezsi. Ehhez legalább 300 ezer forintos bérre lenne szükségem, de ahogy láttom alacsonyak a fizetések.

Teljesen kilátástalan vagyok a jelenlegi helyzetem és a zavaros jövőkép miatt.



2019. jún. 22. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Milyen nyelveket milyen szinten beszélsz?


Valamilyen nyelv plusz angollal bármelyik SSCben szívesen látnak.

2019. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Édesapám 52 évesen járt úgy mint te. Albérletbe került. Majd rá két évre megnősült harmadjára. Ez 14 éve volt. Azóta normális boldog életet él.

Tehát ne rinyálj. Hanem kezd újra. Sírni a legkönnyebb.

2019. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem késő. Keress külföldön munkát. Ha nyelv van akkor minden oké! Lesz pénz lesz albi,nő/udvarló.
2019. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oh, a hiszti alapján biztos voltam benne, hogy a kérdező lány. De valóban, nem derül ki a kérdésből.
2019. jún. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!