Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti az én helyemben adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az én helyemben adnátok második esélyt?

Figyelt kérdés

Volt egy párom, akivel ugyan nem olyan sokáig voltunk együtt, de nagyon megfogott benne valami.

Kb. 3 hónapig lehettünk együtt, amikor egyszercsak egyik napról a másikra szakított velem egy olyan szöveggel, hogy "jobbat érdemelsz", ráadásul nem is személyesen, hanem üzenetben.

Eléggé megviselt az egész.

Utána pár nappal később már együtt volt a volt barátnőjével, ezt mástól tudtam meg.

Nemrég szakított a lánnyal és megkeresett engem, bocsánatot kért, találkoztunk is. Látszik rajta, hogy megbánta, amit tett, szeretné újrakezdeni, de nem vagyok benne biztos, hogy lenne értelme.

Nekem még mindig vannak érzelmeim felé. Ti mit csinálnátok a helyemben?



2019. ápr. 19. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen és voltam olyan hülye hogy megbocsájtottam és rosszúl sült el. Igaza volt jobbat érdemelsz ne foglalkozz vele.
2019. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem tudnék megbízni a másik félben, szóval nem adnék. Plusz nekem egy kicsit taktikázósnak tűnik a srác: Ha nincs az egyik, megy a másikhoz. Ha az nem jön be annyira, akkor vissza az elsőhöz.
2019. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja, a volt barátnője kellett volna neki, de a csaj dobta őt végleg. Ha a ló nem jó, jó a szamár is. Most meg már érzi nem lesz p*nci, így bedobja magát nálad, hogy továbbra se maradjon szex nélkül.

Komolytalan balek a srác, 5Ft-ot nem ér.

2019. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben? Vendégem lenne egy büdösnagy pofonra.

32/f

2019. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Voltam hasonló helyzetben, és azóta sem bánom, hogy nem lett újrakezdés, pedig nekem is voltak még érzéseim iránta. Az ilyen emberekben nem szabad megbízni. Ő is megmondta, hogy jobbat érdemelsz. :)
2019. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas amikor valaki ennyire fél az egyedül maradástól. A volt asszony kellene neki igazán, de az most megint nem jött be így maradtál te. Aztán másodjára is rájön, hogy a volt barátnőjét szereti és megint elhagy. Oda dobod magad neki, hogy kihasználjon megint. Ne legyél naív, ne foglalkozz ezzel a sráccal. Keress olyat akinek az első te vagy nem csak második vagy kitudja hányadik.
2019. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék. Nem szeret téged, csak kell neki egy ideiglenes luk, amit használhat - ez vagy te. Tudja, hogy nálad nagyobb eséllyel próbálkozhat, mint egy idegennél, mivel te még szereted.
2019. ápr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bármennyire is fájna,de nem adnék neki ujabb esélyt.Elhagyott egy másik lány miatt,aztán avval nem sikerült s vissza akar jönni hozzám? Ugyan már...

Ha nincs ló,jó a szamár is?

2019. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, mégis minek...
2019. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Adni fogsz neki , mert a csábításnak előbb utóbb mindig be adják a derekukat az emberek. Persze jó itt átbeszélni meg megerősíteni mennyire helytelen , de az emberek szeretnek többször hibázni és a jelenlegi boldogságuk az adott pillanatban felrúgja az észérveket.
2019. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!