Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri újrakezdeni egy exel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri újrakezdeni egy exel?

Figyelt kérdés
2 évet jártunk,majd szakítottunk.Pár hét különlét után újra kavarni kezdtünk titokban,ez még 2 évet tartott.E közben az exemnek egy majdnem 1 éves kapcsolata is volt,ami közben folyton csalta velem.Pár hónapja én is kapcsolatban vagyok és nem vagyok büszke rá,de én is megcsaltam az exemmel.Kis ideje külön városban élünk,de folyton tartsuk a kapcsolatot és találkozni szoktunk a szülővárosunkba.Nem akarom megbántani vagy kihasználni a barátom,de nem tudjuk elengedni egymást az exemmel.Megérné újra próbálni vagy valahogy megszakítani a kapcsolatot és elfelejteni egymást?

2018. nov. 20. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak a toltott kaposzta jo ujramelegitve. Orok igazsag.
2018. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

#1 Ez a közhely nemhogy örök igazság nem volt sosem,de örök baromság.Mióta egy hülye kitalálta a többi IQ light idióta meg elkezdte szajkózni csak mert jól hangzik.


Az újrakezdés nem mindig ostobaság kérdező,úgy látszik még mindig sokat jelentetek egymásnak.Az pedig hogy más emberekkel kapcsolatoztok mìg egymásra vágytok (főleg ha csaljátok is) nagyon gerinctelen dolog

2018. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Van még olyan retardált aki vallja ezt a káposztás szar dumát? Azt hittem már rég kiment a divatból.Sosem volt sok értelme.

Az újrakezdés necces,de mindenképp több értelme van mint annak amit most műveltek.Ha úgy tudtok hozzáállni mindketten hogy mindent elkövettek hogy működjön akkor jobb is lehet mint elsőre.

2018. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Persze hogy van értelme újrakezdeni. Ha megint összejönnétek akkor ő a mostani nőjét kurogatná melletted te pedig a mostani pasiddal dugatnád magad titokban.

Tök jó lenne, akkor mindenki visszakapna mindent. Aztán hogy a kép teljes legyen: a pasid és az exed csaja is összejöhetnének és a hátatok mögött csalnának titeket egymással.

2018. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ex, mert valami nem működött, többszöri próbálkozás után sem.

Kérdésedre röviden: nem, nem éri meg.

2018. nov. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A töltött káposzta hülyeség


De ettől függetlenül amit a kérdező csinál az még nagyobb.



Az exel tisztázni kell ilyen helyzetben a dolgokat, vagy újra összejönni, vagy örökre elválni.


Ez a se veled, se nélküled, de közben 2 másik ember életét is szét ‘szátok a lehető legprimitívebb, és önzőbb dolog. Valószínűleg azért nem működött az exszel sem, mert csak magatokra figyeltetek mindketten.

2018. nov. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jöjjetek újra össze nem pedig 2másik embernek hazudjatok folyamatosan! Kiba gáz!
2018. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!