Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonévesen már családot...

Huszonévesen már családot kéne alapítani?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Miért "kéne"?

Azt csinálsz az életeddel amit akarsz.

2019. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Minek??
2019. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem, de én szeretnék ... mert nagyobb esélyel találsz normális életre való partnert ebben az időszakban.


Gondolom nem kell kifejtenem, hogy itt még nagyobb a választék az ellenkező nemből és +30ra már le is foglalják a legjobbakat. Persze vannak kivételek, viszont nem a statisztikai anomáliákra kell építeni.

2019. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell.


Én 27 éves nő vagyok,szingli.


Én inkább azt tervezem,hogy elköltözök itthonról és a céljaimat megvalósítom,de mivel pénz szűkében vagyok egyenlőre csak terv marad.


Őszintén szólva gyereket nem igazán szeretnék. Egy kapcsolat jó lenne. De mai világban egy normális párt találni sem egyszerű,nem hogy családot alapítani

2019. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
3: Mit jelent az, hogy lefoglalni? A legtöbb kapcsolat 0,5-3 évig tart: akit "lefoglaltak" 3 éven belül újra egyedülálló! Minden korosztályban.
2019. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

5# És? Itt nem a legtöbb kapcsolatról beszélek, hanm a főnyeremény kategóriáról.


Őket már hamar lefoglalják és elveszik feleségül. (Igen, itt most nőkről beszélek férfi ként. A mondani valómat fordítva nem gondoltam még át)


Nem azt mondtam, hogy nem lehet párt találni, csak van az a kategória ami +30ra már eltűnik a szintérről vagy legalábbis ritkává vállik így szimplán nehezebb dolga van az embernek.


Ez alatt a kategória alatt azokat a 10/10es kinézetű, komoly kapcsoaltot akaró értelmiségi nőket értem, akiket már egyetemen lefoglalnak.

2019. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem egy olyan téma, hogy "kell-e vagy nem". Ha akarsz párkapcsolatot meg gyereket akkor alapíts, ha nem akarsz akkor meg ne.


Most ha csak azért sürgetnéd ezt mert egyes emberek szerint ennyire fiatalon kell ezt csinálni, abból valószínűleg semmi jó nem sülne ki később.

2019. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

6: "Őket már hamar lefoglalják és elveszik feleségül."

És 3 éven belül elválnak.

2019. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki neked főnyeremény, nem biztos, hogy másnak is az.
2019. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Huszonévesen már családot kéne alapítani?"

Az a kérdés te mit szeretnél és mi az amit meg tudsz belőle csinálni.

A páromnak az volt az álma - férfiként - hogy 20 évesen legyen gyereke, mert akkor 40 évesen már a felnőtt fiával tud együtt lenni még fiatalon. Fiatalon jöttünk össze, alig 18 évesen, de csak 10 év múlva alakult úgy, hogy meg is szülessen a fiunk. Nem volt későn így sem és ő sem bánja már. Volt a terv, az elképzelés, az élet meg alakította.

Ahogyan más barátunknak meg esze ágában sem volt még gyereket vállalni, de neki meg összejött 20 évesen - és ma már ő sem bánja.

2019. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!