Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tiniként nem igazán volt...

Ha tiniként nem igazán volt életem, akkor huszonévesen nagyon le vagyok maradva a kortársaimhoz képest?

Figyelt kérdés

Sokszor fáj,hogy nem úgy éltem,mint a kortársaim.Nagyon zárkózott,önbizalomhiányos srác voltam,nem voltak barátaim,nem nagyon mentem semerre(pedig igazából vágytam rá,csak nem mertem nekivágni az életnek).

Most,így felnőtt fejjel jöttem rá igazán,hogy mennyi lehetőséget elszalasztottam az életben,amik már nem jönnek vissza,és egy csomó jó élménytől megfosztottam magamat.

Aki közületek hasonló helyzetben van/volt,ti hogyan léptetek túl ezen?Sikerült rendbe tenni az életeteket?



2019. máj. 1. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Túllépni max úgy, hogy elfogadtam. Sz.r ügy, de nem egyedi eset.

Az életem viszont nem, hogy rendbe tenni nem tudtam, azóta is száguldom lefelé a lejtőn, ami a szociális készségeket és kapcsolatokat illeti. És az összes gondom gyökere a gyerek, illetve tinikor. Szóval...

2019. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igy vagyok én is. Ezt nem igazàn lehet helyre hozni. Mar csajunk se lehet ha csak nem hazudozunk nekik profin. Mivel az ilyeneket mint mi mindenki lenezi. A csajok foleg.
2019. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez hülyeség huszonévesen még semmiről nem vagytok lemaradva most kezdődik igazán az élet
2019. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi ilyet nem szabad sajnálni. Sok ember a kiéltség miatt 30 évesen toprongy.
2023. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!