Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy szép nő folyton testedz...

Ha egy szép nő folyton testedzős képeket rak fel fb-ra, amin mutogatja hogy milyen jó teste van, meg ő milyen szép stb, annak mi áll a hátterében?

Figyelt kérdés

Komplexusai vannak, és ezzel kompenzál, vagy pedig inkább nárcisztikus, magamutogató?

Ne értsetek félre, nem irigykedek rá, mert egyébként tökjó nézegetni a profilját, mert nagyon motiváló az egészséges életmóddal és mozgással kapcsolatban, csak kicsit elgondolkodtam, hogy....ez miért jó valakinek, hogy folyamatosan ilyen képeket posztol? Kell neki az állandó visszaigazolás, vagy függő lett már teljesen?

És nem egy közismert személyről van szó, akinek ez is a munkájához tartozik, csak egy hétköznapi személy.


2019. jún. 23. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Magamutogató, büszke, fürdik a like-okban, és abban méri az emberi értékét. Ezáltal úgy érzi, nagyobb "hatalma" lesz.
2019. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csini vagy!"

"Úúúúú de szép"

"Álomnő!"

"Wow!"


És a több száz éhes pali hasonló bókjai. Az elején jólesik, utána már kell neki, aztán pedig elvárja, a kritika viszont nem fér az életébe.

2019. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A környezetében azt látta, hogy mások is ezt csinálják és az a népszerű, az a nagyszerű aki ezt teszi - így ő is.

lehet, hogy van a hátterében valamilyen komplexus is, de most a facebook korát éljük, amikor egész közösségek alapja az ha instán vagy face-en egy csomó lájkja van és mindenki képeket rak fel magáról, hazug képeket jobbára.

Akkor lehetne eldönteni, hogy neki magának van-e valamilyen lelki problémája, ha egy olyan közösségbe kerülne át ahol másképpen fejezik ki magukat és más számít elismerésre méltónak. Ha ott is csak önmagát mutogatná, csak más formában, az lenne a probléma. Így viszont lehet, hogy szimplán a közösséghez igazodott és az adott keretek között szeretne a legmenőbbnek látszani.

2019. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És neked milyen komplexusod van, hogy folyton róluk kérdezel?
2019. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem ez az első ilyen jellegű kérdésem, ugyhogy én biztos nem róluk kérdezek folyton :DD
2019. jún. 23. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy semmilyen komplexusa nincs csak kirakja, csak úgy, hátha tetszik valakinek vagy hogy épp aznap milyen edzése volt, hogy ment, milyen az eredménye, magának hogy dokumentálja az edzés eredményét, hogy vissza lehessen nézni 1 hónappal ezelőtt hogy nézett ki és most hogy néz ki...Millió ok van a komplexusok és zavarok mellett nem kell mindig arra gondolni.
2019. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Párkereső magatartás.
2019. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, szerintem is ez a legvalószinűbb, mert szokott ilyen előtte-utána képeket is kirakni, a komplexust csak azért irtam, mert több helyen olvasni, hogy aki sokat posztol magáról, annak lehet önértékelési zavara is bla-bla...de akiről én beszélek, neki szerintem sincs, inkább ez lehet, amit irtál, hogy elégedett az eredményeivel és ezt meg akarja osztani. Ami egyébként tényleg tök jó, mert motiváló tud lenni mások számára. Szóval, végülis kellenek ilyenek is :)
2019. jún. 23. 21:42
 9/12 A kérdező kommentje:

"Párkereső magatartás" - férjnél van+két gyerek, ugyhogy ez nemhiszem.

Nem is a pasik szoktak a képeihez kommentálni, hanem inkább a többi nő.

2019. jún. 23. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:
egoista, magamutogatás, imádja magát
2019. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!