Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy élőben...

Miért van az hogy élőben rengeteg bókot kapok, sokan undvarolnak, sokan mondják milyen szép vagyok, egy közösségi oldalon pedig alig kapok like-ot?! Mi itt az összefüggés ha van e egyáltalán?!

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem jó kategóriában írom ki a kérdésem, "kapcsolatok" és emberek

kategóriába szerettem volna!


A kérdésem annyi lenne hogy mi köze van a like- ok számának ahhoz hogy valaki "jól néz e ki?"



Egyszerűen nem értem alig kapok egy egy feltöltött fényképek után like-ot a közösségi oldalakon,mint például Instagram, nade, a való életben pedig óriási meglepetés hogy sztárok is flörtölnek velem, sőt olyan is volt akit én utasítottam el mert randira hívott. Sztár vagy sem nem volt az esetem. Tehát a való életben rengeteg bókot kapok, sok férfi udvarol nekem,

Mint minden írtam hihetetlen de még sztár is flörtölt velem, nem értem hogy lehet ez , a való életben olyan "sikeres" vagyok a neten pedig. Hát szerintem egy lepke több like-ot kap egy fotón mint én. Értetlenül állok a dolog előtt.


Nő vagyok egyébként, ha esetleg a kérdésből / leírásból nem derült volna ki eddig :)


Nem tartom magam nagy számnak de azért tisztában vagyok azzal hogy állítólag szép vagyok. Mondják sokan. És az az érdekes például Instagramra feltöltök egy képet , hát szánalmas milyen kevés like-ot kapok rá. !! Mi itt az összefüggés?!


Félreértés elkerülése végett most írom hogy nem azt szeretném hogy Insta, felületén közösségi oldalakon udaroljanak nekem, szó sincs róla! Csak nem értem az egészet. Azt mondják a jó fotók kapnak sok like-ot és a szép lányok. Tényleg, nem akarom hogy a neten udvaroljanak

Csak Filozófiálás!

Még az is lehet törlöm a közösségi oldalam! Nem érdekel hany like-ot kapok, csak egyszerűen nem értem hol itt az összefüggés?! Ha van egyáltalán?!


Kezdem azt hinni ennek az Instagram mániás ki a menőbb neten című dolognak nem sok köze van a való élethez. Igazam van talán? Ti mit gondoltok?!


2019. máj. 7. 00:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Egy perc nema csond a kerdezo utolso agysejtjeert.
2019. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező a bizonyíték rá, hogy van élet az agyhalál után is...
2019. máj. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!

Ha te annak idején, a legéletrevalóbb kis spermából fogantál meg,

akkor még elgondolni is rossz, hogy milyen lehetett a többi??!

2019. máj. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%

Vannak olyanok, akik élőben szépek.

Vannak olyanok, akik képeken szépek.

Vannak olyanok, akik mindig szépek,

És vannak olyanok, akik sehol se.

Ez találd ki melyikbe tartozol.

2019. máj. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Régebben elég gyakran itt lógtam a gyakorin, de annyi ostobábbnál ostobább kérdést írtak már ki, hogy úgy gondoltam jobb, ha nem töltöm már itt az időm. Aztán most nem tudok aludni, gondoltam felnézek, végül is, miért ne?

Nah hát ezért!

2019. máj. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Miért írtok ilyen sértő válaszokat? Alá tudod támasztani konkrét érvekkel miért is vagyok én " agyhalott " ???


Nem érted valószínűleg a kérdést talán fel sem fogod miről írok!

2019. máj. 7. 01:31
 7/23 A kérdező kommentje:
Akkor ird légyszíves, mi a bajod a kérdéssel. Talán nem érted az a baj!
2019. máj. 7. 01:32
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező!

Ha nem lennél "agyhalott" akkor értenéd, hogy miért ilyen válaszokat kapsz.

De nem érted...

2019. máj. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Te nem érted a kérdést. Olvasd el mégegyszer esetleg. Semmi különös nincs benne.
2019. máj. 7. 01:42
 10/23 A kérdező kommentje:
Te pedig konkrét érveket nem írsz csak trollkodás megy. Gratulálok! 😂
2019. máj. 7. 01:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!