Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem diszkrimináció ha a...

Nem diszkrimináció ha a taxisok nem vesznek fel roma utast?

Figyelt kérdés
Ma taxival utaztam, és hallottam a taxis rádióban, hogy volt egy rendelés és a taxisok nem akartak menni mert ott romák laknak. Én nem vagyok roma de szerintem ez felháborító.

2019. jún. 23. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívhatjuk aminek akarjuk, de nekik csak túl nagy kockázat, amely valószínűségszámítási alapon nyugszik. :D
2019. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Csak félti az életét szerencsétlen, ez is érthetö. Viszont gondolom valakinek muszàj mennie.
2019. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Én se mentem volna oda a helyükben.
2019. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Majd megérted ha esetleg be kell vinni a sebészetre a rokont, és miután kiszálltak "Jól van már tesó, engedd el ezt a fuvart, látod milyen problémánk van" elintézik ennyivel, nekik nem számít ma már a világon semmi, leszarják hogy Te munkaidőben vagy, és a szolgáltatásért fizetni kellene. Amikor meg kiszállsz viperával a kezedben, és azt mondom hogy nem mentek innen sehova, míg valaki nem fizeti ki a fuvart, akkor téged törnek össze a kocsival együtt.


Én sem vagyok annyira előítéletes, de meggondolnám hogy kell-e egy balhé munkaidő alatt.

2019. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Diszkrimináció. Pont úgy, ahogy a romák kezelik a nem romákat a saját környékeiken.
2019. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha beléd áll a bökő, másként látod a dolgokat.
2019. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom őket érteni.
2019. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj el taxizni aztán vállald magadra az ilyen fuvarokat, aztán majd akkor okoskodj...
2019. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, hogy téged soha nem fog szíven szúrni a felismerés, hogy mi a hozzáállásuk oka :D
2019. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem okoskodni szeretnék, csak nem értem hogy romák pénze miért büdös, és miért ekkora kockázat velük foglalkozni. Szerintem akinek telik taxira az nem egy utolsó gettólakó.
2019. jún. 23. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!