Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem diszkrimináció ha a...

Nem diszkrimináció ha a taxisok nem vesznek fel roma utast?

Figyelt kérdés
Ma taxival utaztam, és hallottam a taxis rádióban, hogy volt egy rendelés és a taxisok nem akartak menni mert ott romák laknak. Én nem vagyok roma de szerintem ez felháborító.

2019. jún. 23. 22:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nem érted.

Látszik, hogy szatyorban laksz.

Most írjuk, hogy sokan be akarják húzni a taxist, nem tudom honnan vetted ezt a hülyeséget, hogy azért, mert taxit hív, akkor már pénzes.

Tökéletesen látszik, hogy azt se tudod merre vagy arccal.

2019. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
98%
#10: Nem a romák pénze, hanem a viselkedésük nem tetszik sok embernek. Márkás ruhákra és 100.000-es telefonra is "telik" sokuknak.
2019. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az, hogy rosszak a jogszabályok. Ha minden embert elkapnának, aki koszúr a taxisokkal, akkor nem lenne diszkrimináció. (pl. be lehetne építeni egy kamerát az autókba és ha bármilyen károkozás történik, felelősségre lehessen vonni az elkövető).
2019. jún. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát, én sem szeretném, ha a büdös seggivel beszállna a kocsimba.
2019. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy nem telik neki. Hív taxit, utazik és b@$zik fizetni. Vannak a társaságoknál ún. tiltólistás címek, ahova tapasztalatok alapján nem küldenek autót, mert már volt balhé. Azért mondják a rádión, hogy tudja a diszpécser us, a sofőr is aki menne. És ilyenkor vagy ráindulsz önkéntes alapon ha vállalod a rizikót, vagy mondod hogy kössz de inkább kihagyod.
2019. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 tomi35 ***** válasza:
100%
Vannak olyan ciganytelepek, ahova a mentő nem megy be.Sok taxis megjárta már, fizetéskor pénz helyett jó esetben egy mindjart jövök főnök, rosszabb esetben húzzal el mert szétb...lak.
2019. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
Én rona vagyok, eddig minden taxis felvett.
2019. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!