Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonévesen már nem szokás...

Huszonévesen már nem szokás szülőkkel nyaralni menni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal megy az ember, akivel szeretne.
2019. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem soha nem lesz ciki. Az én családom szokott együtt nyaralni, pedig önálló felnőttek vagyunk (én 32 éves). Addig kell időt tölteni együtt, amíg még élnek és egészségesek a szülők (anyukám túlvan egy komoly egészségügyi problémán, úgyhogy én így gondolom).
2019. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én még nem vagyok 20, de a tesóm igen, és mi a nagyszüleinkkel is szoktunk menni. Kit érdekel más mit gondol, most őszintén?
2019. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok és a 70 éves apukámmal nyaralok. Mi ebben a ciki?
2019. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

22 vagyok. Nagy a szakállam, izmos vagyok így simán kinézek +25nek, akár 30 közelinek.


Volt már rengetegszer, hogy annyinak néztek. Olyan is volt, hogy valaki nem nézte meg a koromat egy ismerkedős appon és meglepődött amikor elmondtam neki, hogy fiatalabb vagyok nála, pedig ő kifejezetten az idősebb férfiakra bukik.


Igen ... ezt azért írtam le, mert anyukám fiatalos így soha sehol sem hiszik el, hogy a fia vagyok, vagyis gondolom igen, csak nem azt feltételezik először.


Ami rettenetesen zavaró számomra így kényelmetlenűl érezném magamat valószínűleg egy közös nyaraláson.


A másik meg, hogy van egy generációnyi külömbség és a szórakozás szó nem ugyan azt jelenti számunkra, meg persze mivel anyukámról van szó előtte nem is mernék úgy megnyílni és kényelmesen érezni magamat mint pl.: közeli barátokkal.


Azaz elméletileg semmi probléma nincs azzal, aki szülőkkel akar nyaralni én csak tudom magamról hogy nem élvezném picit sem.

2019. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Ha mindkét fél részéről igény van rá, simán lehet szülőkkel nyaralni.

(Én nem mennék, de nekem eleve nincs rá igényem, az anyámnál töltött idő is csak muszájból van, ha meglátogatom)

2019. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi minden évben megyünk!:)

29/N

2019. jún. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!