Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szeret sakkozni?

MR.X. kérdése:

Ki szeret sakkozni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a sakkról?

2019. jún. 25. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Játsszunk egy partit!
2019. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek, bár kevés embert ismerek, akivel tudok is játszani sajnos.
2019. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek, csak nem tudok. Alapvetően jó a megnyitásom, legalább is az első lépés (néha a második is), na de onnantól kezdve katasztrófa(sz).
2019. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En szeretek, de a legtöbb ismerősöm nem kedveli. Olyan világban élünk, ahol annyi inger ér bennünket, hogy a többségnek a sakk unalmas (na meg ez logikai játék, gondolkodni pedig a többség nem szeret)
2019. jún. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Én szeretek, sokat játszom online oldalakon is. Igazából szeretnék emberekkel élőben is játszani, úgy meglenne közben az egészne a hangulata is. Kapcsolatokat is tudnék kialakítani, de sajnos nem ismerek senkit. Sokan azért tartják hülyeségnek, vagy unalmasnak mert nem tudnak játszani! Számukra ez a játék csak annyiból áll, hogy majd, akinek több bábuja marad fent az nyer. Aztán kockazsenik tologatják a bábukat, akik biztosan valami matekzsenik pedig köze nincs az egészhez.


Valójában egy művészet az egész, a tervek, a szép meglátások, a kombinációk, a ledöbbentő áldozatok legyen az vezéráldozat, bástya, vagy csak egy tiszt lógva hagyása, a terv/matt beadása érdekében, a különböző ritka mattípusok például szerintem a fojtott matt is elég szép tud lenni, főleg ha vezéráldozattal van elindítva a kombináció. Vagy a felfedett kettőssak nekem ez a kedvencem.. ez annyire erős és viszonylag ritkán is jön ki, de ha jól elő van készítve és sikerül kivitezni általában szerintem nagyon erős és szép lépés tud lenni.



Tényleg annyira sokszínű az egész, az izgalom ami közben megvan az a légkör, amikor szinte harapni lehet a feszültséget a levegőben... nem lehet elmndani. Én csak ilyen 1700/800-as élő szint körül játszom, de szerintem így is megvan a varázsa.

2019. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Előző vagyok! Többet soha a büdös életben mem fogok jtszani!!! Ez a játék az ördög játéka, hogy bárcsak az elméje megrohadt annak, aki kitalálta ezt a játékot!!!! Az ég világon semmire sem jó!!! Csak egy dolog az amit tud, az hogy felidegesíti az embert! Egy köpedelem az egész játék!!!! Ne sakkozzatok mert csak idegesek lesztek tőle, nem éri meg!!! Konflikutusokat generál, rengeteg időt elvesz, NINCS ÉRTELME!!! INKÁBB mozogjatok, fussatok, foccizzatok, ebben a játékban nincs semmi élvezet!!!! Ez csak arra jó, hogy az ember felidegesítse magát rajta!!!! Amikor 10-ből 9 szer van nyert állásod, és a végén mégis az ellenfeled nyer!!!! Akkor meg tudnám ölni a képenyőn keresztül ESKÜSZÖM AZ ÉGRE HOGY KIVÉGEZNÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BÁRCSAK MEG SEM SZÜLTETT VOLNA EZ A JÁTÉK!!!! Ha nem vagy 2000 felett fölösleges játszani!!!! Mert csak idegesíted magad rajta!!! DÖGÖLJÖN MEG aki kitalálta a sakkot!!!!!!
2019. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"DÖGÖLJÖN MEG aki kitalálta a sakkot!!!!!!"


Ez a vágyad már teljesült.

2019. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok bocsi, csak elkattant az agyam :D

Sakkozzatok nyugodtan, csak vigyázzatok a laptopra és a telefonra össze ne törjétek miatta.

2019. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
49%os, baromi nagy fazon vagy!!:D
2019. júl. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Imádok Sakkozni. Bár nekem csak egy problémám van vele:

Nincs kivel játszak, és akik hajlandóak is rá, a legtöbb esetben 2 perc alatt leverem őket, így tulajdon képpen csak a volt-Tanárommal szoktam sakkozni (Már ha rá ér).

2021. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!