Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szeret senki?

Miért nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a baj velem ,mintha valaki aki rámnézne jelentéktelennek találna.

Barátaim vannak rendesek velem ha eszükbe jutok de általában mindig én keresem őket amúgy nem keresnének. A szüleim leszarnak addig amíg komolyan bajom nincs 18 még egy barátnőm se volt .nem tudom miért nem szeret senki de én egy olyan ember vagyok aki ha eltűnne az életből fel se tűnne ,és ezt fogom csinálni el fogok tűnni ha bárkinek van valami ötlete hogy hozhatnék ki ebből az életből vmi jót az írja le nyugodtan ha meg nincs akkor el van döntve h mi a legjobb megoldás.


2019. ápr. 26. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a gondolataidat követni, hogy nem keresel senkit sem, majd meg látod,hogy mindenkinek eszébe fogsz jutni.Téves a felfogásod!
2019. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valamiben teljesítesz jól? Legyen az tanulás, sport, művészet, bármilyen hobbi?


Olyan körben keress barátokat, szerelmet, akik előtt presztízse van annak, amiben jól teljesítesz.

2019. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát rajzolásba vagyok valamennyire jó ,még pc-s játéokoba annyira nincs sok dolog
2019. ápr. 27. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!