Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesti 25 évesként mennyire...

Budapesti 25 évesként mennyire jellemző az, ha az ember inkább otthon szeret lenni és csak heti 1-2 alkalommal kimozdulni?

Figyelt kérdés

Hétköznaponként 8-tól 4-ig (pénteken csak 1-ig) dolgozom, ezeken általában a szokásos teendőket szoktam elintézni (bevásárlás, kajakészítés, mosás/mosogatás, esténként sorozatozom, kéthetente szerdánként egy haveri társasággal találkozom, ami kb. este 8-tól éjfélig tart). Hétvégente viszont szintén csak kéthetente egyszer szoktam találkozni társasággal, péntek estére elfáradok a munkahét után, inkább itthon filmezem/sorozatozom/játszom a gépen. Heti 2-szer elmegyek futni, egyébként pedig nagyjából ennyi.


Viszont rengeteg fiatalt látok, akik inkább kint szórakoznak/bulizgatnak, bár szerintem ők még egyetemisták (én 2 éve fejeztem be).

A kérdésem az, hogy ha mondjuk tudnátok, hogy a 25 éves haverotoknak/barátotoknak/kollégátoknak ilyen a heti rutinja, mennyire furcsállnátok?


2019. ápr. 13. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy téged ez zavar-e. Ha nem, akkor mi lenne vele a probléma?
2019. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25 évesen már ritka hogy ennél sokkal többet mozdul ki valaki.
2019. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

" csak heti 1-2 alkalommal kimozdulni"


heti 1-2??? Havi 1-2. Se....

és nem vagyok 25 se.

2019. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a munkaidő kemény. Ez heti 40 óra se és hol vanak ez ebédidők...



Amúgy heti 2 társas program felett nekem is sok, főleg, hogy tanulok mellette.

De ha nem tanulnék ki..


2018 legelején volt egy pihenősebb időszakom és hát akkor is bőven elég volt a heti kb 2.

2019. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!