Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az betegség, ha félek az...

Az betegség, ha félek az emberektől, illetve félek az intim kapcsolattól (szex, csók), illetve nagyon zárkózott vagyok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A második felével én is így vagyok,ahogy te...én azt gondolom,hogy miutan lesz több tapasztalatom elmúlik majd ez az érzés,csak az elején lesz nehéz lekuzdeni,veled is ez a helyzet szerintem....nem tudom miert van ez...en is zarkozottabb szemelyiseg vagyok lehet ez az oka...emberekkel kapcsolatban meg az segithet ha meg diak vagy es eljarsz dolgozni,akaratlanul is meg kell kerdezz egy ket dolgot az emberektol...a vegen mar termeszetesse valik es konnyebb lesz...

Hany eves vagy egyebkent? Fiu,lany?:)

2019. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alkati sajátosság amit negatív élmények erősitenek. Lehet rajta dolgozni, nem törvényszerű hogy ilyen maradj.

Szerintem itt a gyk-n sokan azok, én is.

2019. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!