Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ember miatt voltál...

Ha egy ember miatt voltál sokáig rosszul és nem tudtad kiheverni, amit veled tett, hogy lehet utána másokban megbízni?

Figyelt kérdés

Az elsőről a mai napig nem tudok rosszat mondani,pedig miatta szenvedtem a legtöbbet.

Azért csak ezt az egyet emelem ki,mert ő volt rám legjobban hatással.Aztán jött egy olyan,aki tudta,hogy az első milyen volt, mégis szinte ugyanúgy csinált velem,mint az első.Most viszont van egy fiú,aki nagyon hasonló mint én sok mindenben.Egyidősek is vagyunk.Annyira jó,annyira tiszta lelkű.Csak félek,hogy ő is ugyanúgy bánik majd velem.És mégegyszer nem akarok csalódni.Mert bárki,aki azt mondja,hogy normális csalódni egy másik emberben.Igen, valóban az.Csak az nem mindegy,hogy velem egymásutánban kétszer is előfordult ugyanabban az évben.Az első kettő barát? volt,ha egyáltalán.Ez a fiú is annak indul,de mindketten érdeklődünk a másik iránt és egyikünk sem zárja ki,hogy több legyen belőle.Viszont nagyon bizonytalan vagyok sok mindenben.

Hogyan legyek ezen túl?Hogy lehet,hogy egyetlen ember(a második nem volt rám olyan nagy hatással,pedig szerettem)ennyire képes hatást gyakorolni az életünkre?

Nem vagyok gonosz,de annyira rossz belegondolni,hogy ezek az emberek boldogan élik a világukat, amíg a másiknak szenvedést okoztak.


2019. jún. 26. 12:38
 1/4 Halmai Annamária ***** válasza:
Fogadd el hogy akár ötvenszer is érhet egymás után csalódás. Semmilyen törvény nincs rá a fizikában hogy ez ne történhetne meg. Repülővel is bármikor lezuhanhatsz. Csak az nyer, aki mer. Ha nem mersz, nem is nyersz. Ilyen egyszerű. Amúgy is felesleges a múlton rágódni, előre nézz, ne hátra. Mindenkire annyi hatást gyakorol a többi ember amennyire az illető azt megengedi. Te megengeded, nem fegyelmezed a gondolataid. Ne engedd és tereld el a hülye gondolatokat, azt pedig, hogy sérülhetsz, vállald be.
2019. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1-es,annyira aranyos vagy.🤗Komolyan mondom.Mindenben igazad van.Jólesik valakitől józan és racionális gondolatokat olvasni.Köszönöm💛
2019. jún. 26. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért büntetnél valakit, csak mert más rosszul bánt veled? Nem szabad rágódni a múlton, úgysem tudsz rajta változtatni. Nem tudod teljes mértékben befolyásolni a jövődet, fogsz még csalódni emberekben, kapsz még pofonokat. De talpra kell állni és esélyt adni a dolgoknak, nem szabad beleragadni a mútba és a sebeket nyalogatni.
2019. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nagy.bettike21 ***** válasza:
Az ember mindig egyedul van. Sajat maganak okozza a fajdalma rabsagat. Hidd el, nem mindenki egyforma! Meg fogsz tudni bizni bennuk, csak hidd el azt, hogy minden a fejedben dol el.
2019. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!