Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megállapítani,...

Hogy lehet megállapítani, hogy valakinek tényleg pánikrohama van, vagy csak megjátssza?

Figyelt kérdés

Az, hogy el kezdi kapkodni a levegőt, lehet valós pánik is, meg ezt kb. én is tudom produkálni. Van egy kollégám, aki ha megpróbálod számonkérni, mindjárt idegbajoskodik, hogy aztán abba is hagyjuk a számonkérést, mert hátha tényleg...

De így tök könnyű kibújni minden felelősség alól.


(Elnézést, ha valaki olvassa ezt, aki tényleg pánikbeteg, nem róluk szól a kérdés.)



2019. jún. 26. 18:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Jó, értjük, te egy hős vagy, mindenki más meg, aki esetleg komolyan vesz egy pánikbetegséget, az gyenge...


Valami ilyesmi jön le a hozzászólásaidból.


Nos, én viszont kigyógyultam belőle. Na az volt piszoknehéz, mert szembe kellett néznem az OKOKKAL.


Majd ha ezt megtetted, akkor döngesd a melled légy szíves, mert amit csinálsz, az csak hárítás, semmi pozitívum nincs benne.



A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.

# 19/20 Időpont tegnap 21:47 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?

Sic Semper Tyrannis nevű felhasználó válasza:


210-es pulzussal már nem lennél itt, lol. Ami maximális pulzust a tested gond nélkül elvisel, az 200 mínusz az életkorod. Ha ennél több, ott jó eséllyel kipurcansz.



Ó gyerekek hogy mekkora majmok vagytok! Ha érdekel, igen, kigyógyultam belőle. Mint látod, agórafóbiám volt, mégis odakint rohangálok. Ezzel nem jöttem, mert nem ide tartozik. Azt akartam szemléltetni, hogy nem mindenki megy kórházba, ha pánikrohamjai vannak ellentétben a nem is tudom, te voltál-e válaszoló kijelentésével.

Nem mondtam, hogy nem veszem komolyan. Azt mondtam, hogy nem rohangálok vele orvoshoz, mert tudom, hogy úgysem tud mit kezdeni vele. Szerencsére én amellett, hogy kijöttem belőle, nem lettem megkeseredett paraszt :DD


Igen, azt írtam, hogy AZ ÓRÁM AZT MONDTA, 210-ES PULZUSOM VAN ÉS ÁLLJAK LE.

2019. jún. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ó gyerekek hogy mekkora majmok vagytok! Ha érdekel, igen, kigyógyultam belőle. Mint látod, agórafóbiám volt, mégis odakint rohangálok. Ezzel nem jöttem, mert nem ide tartozik. Azt akartam szemléltetni, hogy nem mindenki megy kórházba, ha pánikrohamjai vannak ellentétben a nem is tudom, te voltál-e válaszoló kijelentésével.

Nem mondtam, hogy nem veszem komolyan. Azt mondtam, hogy nem rohangálok vele orvoshoz, mert tudom, hogy úgysem tud mit kezdeni vele. Szerencsére én amellett, hogy kijöttem belőle, nem lettem megkeseredett paraszt :DD


Igen, azt írtam, hogy AZ ÓRÁM AZT MONDTA, 210-ES PULZUSOM VAN ÉS ÁLLJAK LE. Mint látod, tanultam anatómiát. Nem tudom, valójában mennyi lehetett, +/- 10%, tudod :) Tekintettel a fizikai tünetekre, nagyot nem tévedett. Te viszont igen. A szív 220BPM körülig el tud menni, utána omlik össze. Volt olyan doppingoló, aki 250BPM-el "purcant ki". Ha nem haragszotok a további okoskodásaitokból nem kérek, mert kérdező pont nem ezért jött ide.

2019. jún. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ahh, bocs, benyomtam valami billentyűkombinációt és úgy tűnik, elküldte...
2019. jún. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Amúgy meg már megbocsáss, de valaki, akinek korábban súlyos mentális problémái voltak, leírja itt jóindulatúan a tapasztalatát, te meg jössz ide gyorsan veri a melled, hogy BEZZEGÉN kijöttem, mellette közlöd, hogy ő veri a mellét, lol Remélem egyszer majd sikerül valakit az öngyilkosságba taszítanod a nagy jóindulatoddal, barom.

Le tudnálak okádni.

2019. jún. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nos, eddig az egyetlen normális válaszolót, aki nem bújik a betegség mögé, mint valami mindenre jó kifogás szintű pajzs, azt leordítják.

Na sebaj. Én veled vagyok. Ez nem katasztrófa és lehet ellene tenni, de aki haldoklani akar benne, hát csak hajrá.

2019. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!