Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyon hiányzik egy ember,...

Ha nagyon hiányzik egy ember, de a büszkeségem nem engedi, hogy írjak neki, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy még helyre lehet hozni (és esetleg te is hibás vagy abban, hogy már nem beszéltek), akkor egy próbát megér.
2019. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Akkor semmit, gondolom ő bántott meg, tehát neki kellene kezdeményezni a békülést.
2019. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is hibáztam, ő is.De nagyon hiányzik.Sajnos vagyok olyan h...e hogy nem akarom,hogy tudja,hogy nagyon hiányzik.Hiányoznak a beszélgetéseink.
2019. jún. 27. 15:22
 4/17 anonim ***** válasza:

Teljesen helyzet függō az, hogy érdemes-e engedni a büszkeségnek vagy sem...


Velem is van úgy, hogy hiányzik valaki, de ha tudom azt, hogy az illetō megbántott, akkor nem akarom kínozni magam azzal, hogy írok.

Más esetben, amikor nincs mitōl félnem, akkor írok azoknak, akikkel van mirōl beszélni.

2019. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#3 Gondolom te kész lennél egy bocsánatkérésre, ahol elismered, hogy hibáztál. Aztán meg kérdéses, hogy szerinted a barátod is sajnálja-e, amiben hibázott.(habár itt nem tudom milyen jellegū hibákról van szó)
2019. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor legyél csak boldog a fene nagy büszkeségeddel, biztos megéri.
2019. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Akkor pusztulj meg a büszkeségeddel együtt!

Amint meghallom a büszkeség szót nekem rögtön kinyílik a bicska zsebemben! Büszkeség CSAK háborúban létezik! Ez arany szabály!

2019. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A mi esetünkben ő nem akarja elismerni,hogy ő is hibázott.

Én készséggel beismerem,hogy hibáztam.

2019. jún. 27. 15:35
 10/17 anonim válasza:
És az számít, hogy igazad legyen vagy az, hogy újra jó kapcsolatod legyen valakivel, aki hiányzik? Ha nem írsz neki, talán sose beszéltek többé. Nem számít, kinek volt igaza! Szerintem te is érzed, mi a fontosabb és jobb döntés, ezért is írtad ki a kérdést.. :)
2019. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!