Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha korosztályom beli...

Baj ha korosztályom beli lányokat magázom?

Figyelt kérdés

Tescoba pl. a diákmunkás lányokat magázom, tanfolyamon a tanuló társakat, sőt még az ismerőseim barátnőjét is amennyiben először látom.


Általában "csókolom" vagy "kezit csókolom" köszönési formát választom.


21/F


2019. jún. 30. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért?
2019. jún. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Odivatu, modoros, es a vagyott elismeres helyett leginkabb csak nevetsegesse teszed magadat ezzel.
2019. jún. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tapló dolog. Ha csókolomoznak, visszacsókolomozok. Észre szokták venni magukat, hogy nem kéne játszani az agyukat.


Ha normális, emberi módon viselkedsz, az sokkal többet jelent. Persze az nem csicsás majomkodás.

2019. jún. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyszer mondta egy csaj, hogy "nem őriztünk együtt libákat” azóta. Túl nagyképü? Lehet, hogy váltani kéne "örvendek" köszönés lesz a jó?!
2019. jún. 30. 01:01
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

De miért magázod őket?

Én biztos besértődnék és visszaszólnék neked valamit,mert félreérthető is lehet.

Azt hinném,hogy gúnyolódsz rajtam vagy valami.

Köszönj nekik normálisan:Szia,Sziasztok.

Örvendek is nevetséges..

Én csodálkozom hogy nem szóltak neked vissza😂.

Csak velem találkoznál negmondanám a magamét

2019. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
21 éves lányokat magázni meg csókolomozni inkább sértés, miért csinálod egyáltalán?
2019. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És kérdezik sokan miért járok lehajtott fejjel.. éppen ezért, ne teremtsek kapcsolatot senkivel, egyik leszol mert tegezem a másik meg furcsán néz ha magázom, kezdek egyre jobban rettegni a beszélgetésektől..
2019. jún. 30. 01:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mindenkit magázok,csak ha jobban megismerem,akkor fogom tegezni.
2019. jún. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

az idősebbetmagázod, a veled egykorúval meg tegeződsz.. ilyen k.rv. egyszerű, ne legyél már r.tyi.


24/f

2019. jún. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csókolommal köszönni még öreganyám korosztályában sem igazán illik. Én azoknak az idős hölgyeknek köszönök így, akikkel kb baráti kapcsolatban vagyok, de azért még sem tegeződünk a korkülönbség miatt, pl a szomszéd nénivel. Ha már mindenképpen hülyét akarsz csinálni magadból a korosztályod magázásával, akkor köszönj jó napottal.
2019. jún. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!