Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy egy házas fèrfi, aki nem az èn korosztályom lekezelő velem szemben?

Figyelt kérdés

Egy szomszédomról van szó, aki ha meglát engem már rosszul van, pedig nem is ismer, nem is vagyunk beszélő viszonyban sem..

Múltkor telefonoztam a padon, mikor ő egy haverjával épp cigizett (közös udvar, emeletes ház, valahogy így lehet jellemezni) és szinte érezni lehetett a levegőben, hogy azt várja mikor megyek már el, pedig volt még hely... -.-

Mindenki mással tud normálisan viselkedni, kivéve velem.

Már várom, hogy költözhessek, de az nem ma lesz. Többet is tudnék mesélni, de legyen elég ennyi.

Hogy tegyem elviselhetőbbé a maradék időt, ameddig még itt kell élnem?


2019. ápr. 21. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom... mondjuk nem foglalkozol egy idegen véleményével és ugyanúgy teszel-veszel, mint eddig? A leszarom tabletta egy igen csodás gyógyszer.
2019. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire lenne érdemes rákérdezni, hogy "tulajdonképpen mi is a baja".
2019. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kéne ezzel foglalkoznom, tudom, de egyszerűen nem bírom, ha ok nélkül ilyenek velem az emberek..
2019. ápr. 21. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!