Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálatok is az volt, hogy...

Nálatok is az volt, hogy amint az iskola után elkezdtetek dolgozni, nem a nyár volt többé a kedvenc évszakotok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is utàltam a nyarat
2019. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is a telet szerettem inkább.
2019. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A nyári szünet miatt gondoltam, hogy általában a diákok/hallgatók nagy kedvence ez az évszak
2019. júl. 3. 11:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még tanulok, de mellette dolgozok egész évben, nyáron is.

Nem szeretem a meleget, előjön a migrénem is izzadok. Sose szerettem.

2019. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Dolgozni tényleg nem a legkellemesebb kánikulában, de:

1) Szabadtéri programokat ilyenkor lehet a legtöbbet csinálni.

2) A hangulatom nagyon függ a világosságtól, meg hogy mennyi zöldet látok. Amikor már elmúlt karácsony meg újév (azokat azért még várom, bár egyre kevésbé), és délután 5-kor lemegy besötétedik, hetek óta felhős az ég, a fák meg csupaszak, akkor semmi életkedvem nem szokott lenni.

3) Mindig elkapom a vírusokat. A fosós vírusok viszont kevésbé rosszak, mint a torokfájós meg hörghurutos vírusok.

2019. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem még mindig a nyár a kedvenc évszakom, korábban sem a nyári szünet miatt volt az.
2019. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves korom óta végig dolgoztam minden nyaramat

Kb ugyanolyan minden hónap a hőmérsékleten kívül

Ez van

2019. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, iskolás korban a nyár volt a legjobb. Idősebb korban már szívás, hogy melegben is melózni kell és az ember egész évben azt az egy-két hét nyaralást/pihenést várja/hajtja, aztán szabadság előtt megpusztul a sok munkától meg utána is, sőt, fáradtabban jön vissza nyaralástól.

Most a tavaszt és az őszt szeretem. A két kedvenc évszakom, talán a tavasz az első és utána az ősz. A téllel sem lenne bajom, ha nem kellene közlekedni, gyalog is és autóval is félek a csúszós utakon. Meg hát a sötétség, komorság bőven elég lenne nekem max. egy hónapig, szóval mindig nagyon várom már, hogy jöjjön a tavasz. Ja, a telet azért sem szeretem annyira, mert mostanában pont nem karácsony körül van hó, pont nem akkor télies az idő, volt, hogy karácsonykor alig pulóverben lehetett mászkálni a szabadban. Meg mikuláskor sem télies. Szóval pont a hangulata van oda. Bárcsak mindig olyan igazi tavasz lenne, de én már szeretem a márciust és az áprilist is, mikor még csak várja-várja az ember a tavaszt, és csak apránként mutatkozik meg. Sajnos a tavasz rövid, de imádom. Az ősznek is szeretem a hangulatát. A nyárral az a bajom, hogy melegem van, izzadok, fáradt vagyok, megfájdul a fejem, napszúrást kapok, szóval kint lenni sem túl jó, sokszor alig érzek oxigént a levegőben, fullasztó. Úgy munkába menni, hogy már reggel vízben úszok, na nem a Balatonban, hanem az izzadtságban, és munka közben is két lehetőség van, ha irodában dolgozik az ember: vagy a klíma, ami miatt sok kolléga morog, mert nem bírja, mert fázik tőle vagy begyullad tőle a nyaka, füle, foga, vagy az, hogy elevenen megfőssz a levegőtlen irodában, elalszol a számítógép előtt és percenként nézed az órát, hogy mikor mehetsz már haza. Nyáron a strandok is tele vannak a vízparton, meg a városokban is vonulnak a turisták, persze ez a világ rendje, de ilyenkor mindenki jobban nyüzsög, főleg kora este meg hétvégén, szóval munka után se nagyon tud kikapcsolódni az ember, mert kerülgeti a tömeget. Viszont igen, diákként a nyár volt a nyerő.

2019. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!