Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Tudom eléggé furcsa, de nagyon szeretem az egyik tanáromat! Több mint egy éve, hogy tanít, olyan sok mindent köszönhetek neki, annyira hálás vagyok mind ezekért! Nagyon megszeretnék neki felelni. Úgy elmondanám neki és utána úgy megölelgetném, nagyon kis aranyos...Tudtok ötleteket adni? Hogyan? Mikor? Talán írjam le neki egy levél formában amit gondolok vagy hogy?

Köszönöm előre is!

A tanár nó és én is lány vagyok



2018. ápr. 20. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Tanárok napján/évzárón egy virággal vagy bonbonnal. Elmondod, hogy mit köszönhetsz neki, miért vagy hálás, aztán megkérdezed, hogy megölelheted-e.

Vagy a másik verzió, hogy ugyanígy virág/bonbon plusz elmondod, hogy írtál neki egy (köszönő)levelet, amit szeretnéd, ha elolvasna.

Találd meg a megfelelő alkalmat. Ez lehet reggel, amikor az iskolába érkezik, vagy az óra után, tanítás után. Óra előtt nem javaslom.

2018. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%
Tanár vagyok. Szerintem nem kell elmondanod, amíg tanár-diák kapcsolatban vagytok. Az érettségi banketten megköszönheted a munkáját, egy szép levélben leírhatod, hogy hálás vagy neki, ennek nagyon fog örülni, fontos visszajelzés. Addig bőven elég, ha megfelelően készülsz az óráira, lelkes vagy, ha érdekel a tantárgy, esetleg jelentkezel versenyekre. Ha normális tanár, akkor nem vár el ajándékot, sőt lehet, hogy feszélyezné. Persze egy-két szál virágnak év végén biztosan örülne.
2018. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!