Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is irritál amikor itt...

Titeket is irritál amikor itt gyk-n nem írnak vissza az emberek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Az állandó zaklatókat letiltjuk, meg se kapjuk a leveleiket. Ha te is ebbe a körbe tartozol, akkor nem csoda, hogy nem írnak vissza, mert már 1000 éve letiltottak, és nem is tudnak semmit.
2019. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában visszaírok, kivéve:

-ha letiltottam valakit, akkor meg sem kapom a levelét

-minden második kérdéshez írt válaszom kapcsán privátot ír. Eleinte válaszolgatok, utána unalmassá válik. (Gondolom, az illető nem tudja, hogy ugyanannak a személynek ír.)

2019. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én attól kapok agyf**zt amikor kérdez valamit, pl. zene címét, válaszolok neki egyedüliként, erre még egy köszit se böfög vissza.
2019. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem érdekel, mert ez az oldal nem kommunikációra és ismerkedésre való.


Meg nem nagyon írogatok embereknek.

2019. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam írni egy-egy kérdés kapcsán privátot és érdekes módon mindig kapok választ (talán 1-2 kivételtől eltekintve).

Ha nem kapsz választ, akkor lehet, hogy a stílussal van gond, ahogy írsz...

2019. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem, idegenek, nem tartoznak nekem semmivel, mondjuk baromi ritkán írok valakinek privátban. Én a normális megkeresésekre szívesen válaszolok, viszont a farokküldős, k-rvaanyázós vagy ugyanattól az embertől a sokadik "szeretnél ismerkedni" ctrl+c ctrl+v megkeresésekre nem. Előbbiből sokkal, de sokkal kevesebb van, mint az utóbbiból.
2019. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
Engem nem, már megszoktam.
2019. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most kaptam egy privátot valakitől, aki már legalább tizedszerre ír rám, hogy ismerkedne. Nem fogok válaszolni.
2019. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert megszoktam, hogy itt jönnek-mennek az emberek, akkor szakítják meg a levelezés amikor csak akarják. Mondjuk azt nem igazán szoktam érteni, mikor nagy ritkán elkezdünk beszélgetni egy végre normálisnak tűnő sráccal, aztán szó nélkül felszívódik... Mindegy, nem idegesítem fel magam ezen.
2019. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában olyanok írnak alapól, akik a válaszaim miatt nőnek hisznek, és ez nem annyira "gyere be" kategória, mert jobb lenne, ha nő írna rám, mert férfi vagyok.

Az, hogy nem írnak vissza, nem zavar annyira, tudomásul veszem, hogy nincs mit kezdenünk egymással.

2019. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!